2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983960 بازدید | 118822 پست

خدایی من از آش رشته انتظار اینهمه کالری نداشتم

خیلی بیشعوره😒😒😒😒😒😒

عضوگروه آبی تاپیک بامدادخمار قد۱۶۵.وزن شروع۷۴.۴۰۰😑😑😑           الان ۷۲.🤗 وزن هدف اولیه ۶۵🥰🥰🥰🥰
شمام تبریز؟

ن عزیزم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

سلام به دوستان عزیز

منم تو جمعتون پذیرا باشید

تو شیردهی هستم. میخوام کم کم به هدفم برسم و پیش برم

فردا وزن میکنم   ببینم تو کدوم گروه میفتم 

ولی میخوام فعلا هدف بذارم ۸۰

ولی شدیدا به روحیه و انگیزه احتیاج دارم🥰

@آلاهیدا    

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام به دوستان عزیز منم تو جمعتون پذیرا باشید تو شیردهی هستم. میخوام کم کم به هدفم برسم و پیش برم ...

سلام عزیزم خوش اومدی ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
احسنت ب اراده ات👏👏👏👏

مرسی عزیزم فقط یه اخلاق کندی دلرم نمیتونم ورزش کنم زود خسته میشم اصلا ورزشو دوس ندارم😐😐😐

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
سلام گلم🌸 برو یه ازمایش کلی بده، خیالت راحت بشه مصرف ابت خوبه؟؟ رقیب وزنی بگیر، هر شب ب ...

سلام عزیزم سمیه جان سمت چپ صورتم ورم کرده😔تادیشب سردردروداشتم،این هفته درگیردکترهستم،چن روزه چیزی نخوردم،همش فشاررو،روصورتم احساس می کردم،ترسیدم نکنه سکته کنم صورتم کج بشه😢

سلام عزیزم عالیه🐥💛 بعد از امتحاناتت فست بگیر تا ضعف نکنی🐥 تلافی نون رو شب درآوردی؟❌❌ مصرف کربوت ...

چشم عزیزم

اره واقعا نون شب زیادی بود🤦‍♀️🤦‍♀️

یکی از مشکلات من اینه که برنامه غذایی ندارم مثلا دیشب حسابی گرسنه بودم و غذای سالم آماده نکرده بودم😬 کلا شب ها نمیدونم چی بخورم و یه مقدارم تنبلی میکنم تو درست کردن شام🤦‍♀️

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
به به خیلی عالی 😍😍😍 دلم باشگاه خواست🥺

ممنون عزیزممم

آره واقعا جو باشگاه خیلی خوبه ولی خب الان همراه با استرس هم هست...متاسفانه بیشتریا رعایت نمیکنن و ماسک نمیزنن...خدا به خیر بگذرونه😅

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

سلام سلام نامردا چرا تاپیک وزن قفله.باورتون نمیشه بگم چن شدم خدااااا مررررسی

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍

وزن هفته پیش ۷۰/۵

وزن این هفته۶۸

@آسنات99    

@بامدادخمار    

@سمیه1396    

اینجوری پیش بره تا عید حتما به هدف میرسم انشالله☺

خدایا آینده پسرامو به دستای مهربونت سپردم.صعود به گروه نارنجی ها.وزن اولیه تاریخ اول دی۷۶⛹️‍♂️وزن تاریخ ۲۰دی۷۳/۶۰۰💃  وزن تاریخ ۴ بهمن ۷۱/۵۰۰💃هدف اول ۷۰ هدف دوم۶۵ هدف آخر۶۰ ممنونم از همه همراهان خوب و پرانرژی تاپیک بامدادخمارعزیزم وهمه سرگروهای مهربون و دلسوز😍
2706