2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 981979 بازدید | 118822 پست
سلام دوستای خوبم من چندهفتس خودمووزن نکرده بودم خیلی درگیربودم نتونستم سربزنم اصلا ولی این هفته خود ...

سلام‌گلم🌸

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

کاهشت  و صعودت مبارک 

همچنان با قدرت پیش‌برو💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه جدی؟؟ من فک کردم اونجا آزادی برای خودت

نه بابااااااااا

دیگه این فرصت پیش اومد (با اینکه خیلی چیزاش مطابق سلیقه و عقیده من نیست) ولی قبول کردیم چون دیگه همچین فرصتی پیش نمیومد

گفتیم ازش استفاده کنیم واسه بالا کشیدن خودمون، تقویت زبان و پیشرفتمون که بتونیم بعد چندسال مهاجرت کنیم

2728
سلام گلم🌸مرسی خوبم وسطه وسطه یا کمی اینور اونور هست؟؟؟؟

کمی اینوراونوربیشتررو۶۴بودولی😬

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
عالیه عزیزم پایدار باشه کاهشت    

فدات گلم

تووزن نکردی

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2740
من ی شلوار داشتم دکمه کمرش بزور بسته میشد الان راحت بسته میشه و ازاد شده برام چ حس خوبیه. سمیه جون ...

واو  عجب حسی...🤩حستوو‌  خریدارم💃💃💃💃

گلم داخل امضام برو تاپیک‌چالشها

کامل توضیح دادم که از چند تا شروع‌کنید ‌‌‌بعدا جقدر اضافه کنید...

شکمت هم اب میشه ولی‌زمان‌بیشترری‌میبره..😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
از دیوار گوشی دست 2 گیر بیاره بگیره🙁🙁🙁 ای بابا دختر خودتو نیاز رژیمو نشکن تو کار خودتو کن قرار ب ...

رژیممو نشکستم هنوز ولی خیلی حرصم میده بابا اح خیلی سختمه از ی طرف امتحانهای پسرم از ی طرف پدر و مادرشوهرم کرونا گرفتن هی براشون سوپ ک آش میپزم از ی طرف خیاطی میکنم اینها همه ی طرف خونه موندن و عذاب شوهرم هم ی طرف دیگ😫😫😫

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2706