2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی چی چه کارایی طرف و میبری خاک میکنی بعدم مراسم 

درخواست دوستی رد میکنم وقتی جواب استارتر یه تاپیک و دادم خودت نخود آش نکن دوست عزیز اوکی؟ اسی خودش بلد جوابمو بده خودتو ننداز وسط سبک نکن بزرگواری تو حفظ کن و رد شو اگه هم زبون نفهمی هیچی کار خودتو بکن من با زبون نفهم ها دهن به دهن نمیشم بدرود 

باید اول زنگ بزنی یه پزشک گواهی فوت براش صادر کنه بعد بری براش مزار و اینا هماهنگ کنی و امبولانس انتقالش میده سرد خونه تا مراسم دفن

بیایید باهم به اصلحترین رای بدیم صلوات جلیلی پسند
وووی چرا باید این تاپیکو میدیدم بابام بیمارستان ته دلم خالی شد 

ان شالله بزودی  خوب خوب بشه و مرخص بشه 🙏

❌️کلاس مکالمه و گرامر از پایه❌️ قسطی❌️ بعداز رضایت شهریه رو بده 🤓  با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
وووی چرا باید این تاپیکو میدیدم بابام بیمارستان ته دلم خالی شد 

اععع فکربدنکن خداروشکربابات خوب میشه میادخونه انشالله

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2801