2733
2734
چرا باید همچین فکری کنی🥲 مریض بدحال دارید؟

پدرم ٥-٦ ساله سكته مغزي كرده

خدا رو شكر بد نيست در كل ولي راه نميتونه بره و خيلي بي حاله كلا ميخوابه بيشتر تو روز

منم واقعا عاشقشم ها

همش بهش چسبيدم نميتونم تصور كنم اصلا يه روز نباشه

ولي گفتم حالا اطلاعات داشته باشم ضرر نكردم

متوفی دیگه  چیکار میکنه میرقصه از ذوغ  یا از این که مرده گریه میکنه  شایدم روحش خب ...

متوفی میاد دونه دونه نزدیکانش رو نگاه میکنه میگه 

من زندم گریه نکنید 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور از جون همه  زبونم لال وقتی پیش میاد. قوی ترین آدما گیج میزنن  خدا برا هیچکس نخواد

دقيقا خدا واسه هيچكس نخواد واي روند زندگيه ديگه 

٨٠ سال ديگه همچكدوم ماها هم نيستيم ديگه تو اين دنيا

2731
مزخرف ترین چیز تو این وادی مرگه.هیچ وقت درکش نکردم. یهو در کسری از ثانیه عزیزترین کستو از دست میدی ...

اره ب خدا 

من از وقتی مادرمو از دست دادم خیلی همه چی برام بی ارزش شده.  میگم این چه دنیاییه  آخرش مرگ و .... 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
دقيقا خدا واسه هيچكس نخواد واي روند زندگيه ديگه  ٨٠ سال ديگه همچكدوم ماها هم نيستيم ديگه تو اي ...

بله ، درسته 

خدا مرگ جوون قسمت هیچ خانواده ای نکنه 

همه بعد ۱۰۰سالگی عروج کنن 😁

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
اره ب خدا  من از وقتی مادرمو از دست دادم خیلی همه چی برام بی ارزش شده.  میگم این چه دنیای ...

خدا رحمتشون کنه.

منم همچین حسی بعد از مادربزرگم دارم .

واقعا آدم مغزش هنگ میکنه از فلسفه ی مرگ

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2740
پدرم ٥-٦ ساله سكته مغزي كرده خدا رو شكر بد نيست در كل ولي راه نميتونه بره و خيلي بي حاله كلا ميخواب ...

ان شالله خدا بهش سلامتی بده عزیزم🙏❤️

خود آزاری داری یا میخواستی بقیه آزار بدی خداروشکر که فقط برا اطلاع گرفتن پرسید فکر کردم خدایی ن ...

اره خود ازاري رو خوب اومدي

من از صبح حداقل ٢-٣ بار گريه ميكنم اگه بابام نباشه روزي حي سرم مياد

بعد فكر ميكنم احتمالا ديوونه شم برم ديوونه خونه

بعد فكر ميكنم ميگم به خودم بزرگ شدي عاقل باش زندگي همينه

دوباره ميرم فاز قبل 

بعد ياد روزهايي كه سالم بود ميفتم ياد خاطرات ام دوباره خسرت و گره

فقط مدارکش. اطرافیان انجام میدن کارا رو.

خوش به حالتون

ما اکثر اطرافیان مثل مهمون مراسم رو اومدند و رفتند در حالیکه توی اون شرایط آنقدر آدم گیجه که نمیدونه باید چکار کنه در حالیکه یه عالمه کار توی زمان محدود باید انجام بشه

البته آدمهای خوب اطرافمون رو اون موقع شناختیم

سوگ عزیزت یه طرف، فشار کارها یه طرف

پدرشوهر من نصف شب تو خونه فوت شد . زنگ زدم ۱۱۵ نیومد . گفت زنگ بزنید امبولانس ارامگاه بیاد ببرتش . زنگ زدیم اومدن کاور کردن بردن . همون نصف شب فقط به برادرش زنگ زدیم اومد دیدیش . به بقیه صبح خبر دادیم که مزاحم همسایه ها نشیم . صبح هم حلوا درست کردم . یکی برامون کیک یزذی خرید لورد . با چای پذیرایی کردیم . کارهای مراسم و کفن و دفن هم فامیل انجام دادن . ما فقط گفتیم چی بگیرن برای پذیرایی 

2706