2752
2734
من که سالهاست تو هیچ مراسمی شرکت نمیکنم چون خیلی داغون میشم اعصابم ضعیفه اینجور جاها نمیتونم برم یه ...

نمیشه که مثلا دور از جون پدر مادر ادم باشه همه چیز گردن درجه یک میشه بعد بگی مشاور گفته نرو حتی اگه نزدیک بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره کوحا فوت کنه 😏 خونه باشه دوتا جیغو داد بزنی همه میفهمن بیمارستان وابستگان درجه یک بعد کل خاندان  بزرگا در تداریک خرید قبر وثبت اعلامیه و تااااا ۴۰ هم بایدمراسم بگیرن 

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
بزرگترین خونه شروع میکنن به اقوام درجه یک میگن که آسمانی شد.بعد دیگه اونا بقیه فامیل خبر میکنن. یاد ...

الاهی بمیرم🙈🙈🙈  من ک اصلا تو این دنیاها نبودم بدونم کی زنگ زد چی شد😪😪😪😪

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
خدا شفا بده منم همينطوري پرسيدم گفتم حالا ضرر نداره اطلاعات ادم داشته باشه خدايي نكرده سرم اومد گيج ...

دور از جون همه 

زبونم لال وقتی پیش میاد. قوی ترین آدما گیج میزنن 

خدا برا هیچکس نخواد

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
خدا شفا بده منم همينطوري پرسيدم گفتم حالا ضرر نداره اطلاعات ادم داشته باشه خدايي نكرده سرم اومد گيج ...

خود آزاری داری

یا میخواستی بقیه آزار بدی

خداروشکر که فقط برا اطلاع گرفتن پرسید فکر کردم خدایی نکرده کسی فوت کرده

خدا نکنه 🙏

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

وااا این چ تاپیکیه سر صبحی انرژی منفی نده

چرا اصلا ب این چیزا فکر میکنی ب چیزای خوب فکر کن

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
یه نفر بفهمه ،همه سریع خبرمیشن

واااای خیلی خبر بدیه 

من هیچوقت نمیتونم مقدمه چینی کنم 

خدایا هیچوقت این مسئولیت سنگین رو ندی بهم 

کسیم مسئول نکنی این خبرو بده بهم 

من قلبم نمیکشه

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
وووی چرا باید این تاپیکو میدیدم بابام بیمارستان ته دلم خالی شد 

خدا نکنه عزیزم‌

خدا بهشون سلامتی بده

براشون ایت الکرسی زیاد بخون صلوات زیاد بفرست

برای سلامتیشون صلوات میفرستم