2752
2734
عنوان

قدیمی های سایت بیان اینجا

176 بازدید | 24 پست

سلام به روی ماه همتون 😍 بعد از چندسال بالاخره برگشتم (سال ۹۷ وارد سایت شده بودم ولی نتونستم کابری قبلی رو اوکی کنم) ۳ تا سوال دارم 🤔۱_ آیا مثل قبل اگه بخواییم تاپیک حذف شه حتما باید از نینی یار درخواست کنیم ؟ ۲_ تاپیک ها هنوزم قابلیت ویرایش ندارن ؟ ۳_وقتی تاپیک رو میخوام ثبت کنم دسته بندی هایی میاد که باید انتخاب کنم ،چه تاثیری دارن دقیقا ؟

این جهان کوه است و فعل ما ندا سوی ما آید نداها را صدا

بله باید بفرستی پی وی نی نی یار ۱

میشه ویرایش کرد ولی با چند تا ترفند

نمیدونم انگار باعث میشه بهتر دیده شه تاپیکت

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله باید بفرستی پی وی نی نی یار ۱ میشه ویرایش کرد ولی با چند تا ترفند نمیدونم انگار باعث میشه بهتر ...

چی هست ترفندا ؟

نی نی سایت پیشرفتی نداشته و همون نی نی سایت سابقه فقط قبلا تعلیق میشدی تایپیک هات و نمیاورد الان تعلیق هم بشی تایپیک هات پابرجاست

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …
نی نی سایت پیشرفتی نداشته و همون نی نی سایت سابقه فقط قبلا تعلیق میشدی تایپیک هات و نمیاورد الان تعل ...

واقعا نیاز به یه آپدیت خوب داره 😉 راستی هنوزم اسم و عکس رو میشه ویرایش کرد یا نه ؟

چی هست ترفندا ؟

اون پستایی که ریپلای نباشه رو میشه بدون هیچ روشی ادیت کرد 

الان من روی شما ریپلای کردم یه ویرایش میکنم چند تا ایموجی میذارم مثلا

وقتی انجام دادم شاتشو میذارم که چجوری

🦄🦄

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اون پستایی که ریپلای نباشه رو میشه بدون هیچ روشی ادیت کرد  الان من روی شما ریپلای کردم یه ویرا ...

باشه پس منتظرم

اول اینکه برای حذف تاپیکاتون تاپیکای ایشونو بخونید

@niniyar_1    

دوم اینکه امکانش ویرایش ندارن

سوم اینکه دسته بندی فرق نداره ...‌ بالاخره اینجا تاپیکتون ثبت میشه همه میبینن و دسته حالا حتما مجاز نیست

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
باشه منتظرم

اینجوری

وقتی ویرایش زدی بزن روی اون علامت مربعه که داخلش یه فلش داره و به ترتیب اونایی که دورش خط کشیدمو بزن

اینجوری وقتی ویرایش زدی بزن روی اون علامت مربعه که داخلش یه فلش داره و به ترتیب اونایی که دورش خط ک ...

😍 مرسی انجامش دادم

2706