2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 982361 بازدید | 118822 پست
سلام فست سه شنبه رو پر قدرت بگیرین پیش بسوی خووووشش هیکل شدن🙄🙄🙄🙄🙄🙄 صبونه: 1 دونه موز، 1 ق چ ع ...

دوبار تگ کردم اونو پاکیدم😂😂😂

@abremaman        @violoonist     @لیلی_ومجنون     @مامان_2_گل_پسر      

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
نه گلم با این کارت فقط میفته رو دنده لج اینکه بهش بگی کجا بیام تو که خسته ای یا توجه نمیکنی که ...

عزیزم همه ی اینایی که میگی رو امتحان کردم

چند بار تو موقعیت های خوب ازش خواستم

هربار خودشم قبول داشته و قول داده و‌قبول کرده

ولی همون بوده دوباره. 

تنها چیزی که امتحان نکردم چند وقت بی تفاوت بودن بهشه

چون از این خیلی میترسه، دیشب همش میگفت دوسم داشته باش

چه لزومی داره من همیشه خوشحال و شاد و شنگول باشم بی دلیل؟

همیشه وظایفم و انجام داده باشم و همه چی مرتب باشه؟؟؟

منم مث اون ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همش میومد سمتم منم خیلی ریلکس اومدم‌ تو اتاق دراز کشیدم انگار که نیست ...

سلام همه پیاماتا خوندم مامانت که هیچ اون دیگه تغییر پذیر نیست و بدتر هم میشه احتمالا ولی خب سعی کن رو اعصابت مسلط باشی و هر چه گفت بگو باشه ولی کار خودتو بکن اینجور هم تو ارومی هم اووون

ولی واسه شوهرت چرا درست با هم صحبت نمیکنین لج بازی و نق نقو شدن و غر زدن بنظرم راهکار جالبی نیست

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
نه بعد از کارش میاد خونه ولی مثلا وقتایی که یه کاری پیش میاد کباب میزنه😐 اوایل خیلی زورم‌میگرفت ...

اینک کباب بزنه بدلیل اینکه کارش جوریه ک تایم ناهار سر کاره خب موردی نی

منم شوهرم ناهار چند روزه نمیان خونه غذاهای باحالی هم میخورن منم راحت ک کارام میرسم دغدغه ناهارم ندارم

ولی مشکل تو کباب زدنو اینا نیست

ته تهش بیتفاوتی و بی عاطفگیشه نسبت بهت

بنظرم مدل لباساتو، مدل ارایشتو، رنگ موهاتو، چیدمان خونه رو، و در کل تغییرات کم هزینه ولی تو چشم رو انجام بده اگه اتاقت خوابت، تخت خوابت جای تغییر داره تغییر بده 

جذابیتتو بیشتر کن هم رو روحیه خودت تاثیر داره هم تو رابطتون 

تکراری نباش براش 

البته مخالف اینم ک همیشه مشکل از ما خانماست ولی مردا بیرون خونن تنوع بیرونم زیاده بنظرم باید تو خونه جوری باشیم ک کشش داشته باشه بیاد خونه تا چشش دنبال تنوع بیرون باشه چش پاک ترین مردا هم با این وضع پوشش الان خانما بیرون والا میلغزن

2740

ناهار چی بخوریم ای اهل فست؟؟؟؟؟

😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم ۲۶ سالمه نزدیک‌ به ۳ ساله ازدواج کردم

الهی همیشه خوشبخت باشی عزیزم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
اپ زیره رو دارم دو روزه از کار افتاده به پشتیبانیش هم زنگ میزنم میگه کمی صبر کنید

کرفسو نصب کن خب

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
ناهار چی بخوریم ای اهل فست؟؟؟؟؟ 😆

۱۰۰ گرم سینه مرغ آبپزکن بخور ۱۶۵ کالری داره چندتا کاهوم بخور باهاش

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2706