2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 983592 بازدید | 118822 پست
نه گلم با این کارت فقط میفته رو دنده لج اینکه بهش بگی کجا بیام تو که خسته ای یا توجه نمیکنی که ...

سلام 😊

شما مسئول انگوزه بودی دیگه😁

یکم به منم میدی😅😂

حس امضا ندارم یونو   

سلااام به همه خوشگلای خودم 😙😙💟💟💟

گزارش امروز روز فستم👇👇

صبحانه پنج عدد پسته 28کالری

میان وعده سیب 96 کالری

ناهار  س ق لوبیا پلو 113 کالری+ س ق ماست خیار 16 کالری

میان وعده خیار و شلغم 23 کالری+ کشمش 20 گرم 50 کالری=93 کالری

شام تخم مرغ آب پز 77 کالری

مجموع کالری فست 410 کالری

ورزش نیم ساعت قدرتی ،یک ربع هوازی

@خوشگلشششونم    م

@شومیخک    

@مندا    

@خانومه_مانکن

@شومیخک    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه هاوسه شنبه ها فردابا۷۰۰ببند💪🏻😉

اپ زیره رو دارم دو روزه از کار افتاده
به پشتیبانیش هم زنگ میزنم میگه کمی صبر کنید

منا هستم قد 157 وزن اوليه ام 65.8 - وزن فعليم 64.5 وزن هدف 54.5 به امید خدا این بار میتونم :)
2731
سلااام به همه خوشگلای خودم 😙😙💟💟💟 گزارش امروز روز فستم👇👇 صبحانه پنج عدد پسته 28کالری ...

#توبینظیری.رژیمی.نمونه‍ 

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
گلو درد و بدن درد ک نداری؟

ن عزیز.من تقریبا ۶ ماه پیش کرونا گرفتم ولی نوع سبکش رو

العان میدونم کرونا نیست

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
چرا زهرا جون؟ مربوط به همون قضیه اس که گفته بودی؟

نمیدونم بخدا

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
کاش منم گهگاهی میلم میرفت😱😋 نکنه میخوای فست نگیری🌵🌵🌵🌵🌵🤨🤨🤨

😱😱😱 ن خواهر از ترس کاکتوس ها حتما فست میگیرم

نه نشده😬😬 چطوری گلم؟

فدات مهربون.

با شما باشم خیلی خوبم 😘

سلام دوستان عزیزم ممنون که دیروز به حرفام گوش دادین بهم انگیزه واراده ای دوباره دادین وکمکم کردین خودمو جمع وجور کنم وبخودم بیام ودیروز روبه خوبی بگذرونم وامروز فست خوبی داشته باشم وباز درکنارتون ادامه بدم خداروشاکرم که تواین راه همراهانی مثل شما دارم مثل سمیراجون که خیلی صبور ومهربونه فاطی جون که هم صحبت وهمدردیش حرف نداره وآیناز جون که خیلی بااراده ومصمم داره میره جلو وحتی حاضر شد بخاطر من دو سه کیلو چاق بشه بیاد باز باهم رقیب سرسخت بشیمو ادامه بدیم که من ازش خواهش کردم این کارو نکنه چون پیشرفتش باعث امیدواری همه ی ماست...

گزارش

صبحانه تخم مرغ آبپز دوعدد واسپرسو

میانوعده دمنوش چای سبز زنجبیل وآویشن وشکلات تلخ

ناهار سینه مرغ گریل شده

میانوعده کیوی وپرتقال

شام کاهو.. 450کالری 

ورزش 15پیاده روی ورزشای کتفموشروع کنم برای دامنه حرکتش وچالش ران وشکم..30دقیقه. 

@abremaman    

@دختره_بخندون    

@آینازخانوووووووووم    

سلام دوستان عزیزم ممنون که دیروز به حرفام گوش دادین بهم انگیزه واراده ای دوباره دادین وکمکم کردین خو ...

وااای چقد خوشحال شدم گزارشتو دیدم مهسا جوونم.مثل قبلا ادامه بده پرقدددددرت💪💪💪💃💃💃

خودت خوبو مهربونی عزیزم😍😍😍😘❤❤❤

😂😂😂 باشه  راستی چند سالته؟؟؟

من ۲۳ سالمه یه ۵،۶ سالیم هست ازدواج کردم

توچی عزیزم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
خیلی بد بوده زندگیم کاش هیچ دختری تجربه نکنه  خدارو شکر شوهرم خوبه ولی همیشه باخودم میگم هرجور ...

انشالله خوشبخت بشین.ولی اگه ببخشی خودت آروم میشه .به خاطر خودت ببخش و فراموش کن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

گزارش#  

خوشگلای من فستتون بخیر

افطار سیب زمینی ابپز و تخم مرغ ابپز.چای خرما.لواش ۳کف.

شام سوپ سبزیجات

میان وعده پرتقال.نصف سیب.چای سبز

۵۰۰میبندم

نیم ساعت پیاده روی.۵۰شنا دیوار.چالش تناسب اندام

@آینازخانوووووووووم    

@violoonist    

@آرزوی_زیبا    

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘😘😘😘😘

😂😂🤣🤣🤣😍😘

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد