2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 984611 بازدید | 118822 پست
خدا رو شکر پس خیر باشه انشاالله خبری از خودت بهم بده گلم😙

فدات ایناز جون

حتماااا خودم بفهمم چکارمه به شماهم خبر میدم.😊

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
اونم اختیاری❤❤❤❤

فدات🤩🤩

دیر به دیر میام سایت آخه.

طی دو هفته سه کیلو کاهش وزن داشتم . وزن شروع۵۸بوده و الان ۵۵هستم‌.

مشکل عمده ی من شکم هست که با وجود وزن نرمال،هنوز کمی زیر شکم دارم🤭

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@shaparakشرقی     @شومیخک     @princesspeach     سلام خانومای با ...

سلام خانم طلا خوبی

از همین العان برنامتو بستی؟؟؟؟

نوش جونت...

اخر شب  که من اینطوری میشم 😵😵😵😵

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
کاهش وزن در ۳۰روز.تازه گرفتمش میخوام از امروز برم

ایول منم برم پس😍😍

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2731
ایولااااا خانومه با اراده👏👏👏👏 منم بگیر جیییغ👏👏👏👏👏🌸🌸🌸🌸🌸🌸

فدات الهه جووونوووووم😗😗😗😗😗😗

بیا بغلوم بکش جیییییییغغغغغغ😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
فدات ایناز جون حتماااا خودم بفهمم چکارمه به شماهم خبر میدم.😊

حتما خیره😘😘😉😉🤗

چرا کم میاد خونه، یعنی کباب میزنه تایم کاریشه یا با رفقاشه؟ یکم بیشتر دقیق شو گلم مردا رو زیاد نباس ...

نه بعد از کارش میاد خونه

ولی مثلا وقتایی که یه کاری پیش میاد

کباب میزنه😐

اوایل خیلی زورم‌میگرفت الان اصلا برام مهم نیست

میگم‌نوش جونت

سلام فست سه شنبه رو پر قدرت بگیرین پیش بسوی خووووشش هیکل شدن🙄🙄🙄🙄🙄🙄

صبونه: 1 دونه موز، 1 ق چ عسل

ناهار : سیب زمینی ابپز+ گوجه

میان وعده: 1 دونه سیب+ 2 دونه خرما خشک+ دمنوش(زیره، رازیانه، دارچین) 

شام: تخی ابپز+ گوجه

شیر اخر شب+ 1 دونه خرما

احتمالا با زیر 700 ببندم دیروز کالری خیلی کم ب بدنم رسید😂😂😂😂

بچه ها دیشب تا ساعت 2 در حال لباس عوض کردن بودن یک حالی داد امروز از شلوارام براتون عکس میفرستم انگوزه بگیرین😂😂😂😂تا دلتون خواستم بخندین مجازین😂😂

ی مانتو بود اولین سفر مشهد ک با شوهر رفتیم گرفتم سال 90 و فقط همون چند ماه اندازم بود ک بعد باردار شدم الان تنم میره فقط ی ذره دیگه اوکی میشه 😁😁

اینارو گفتم ک بدونین شمام میتونین، استوار باشین، شوهرم گفتو، خارشوهرام میگن لاغر شده صورتتو ، ... اینا درست ولی پ ما چی حق ما اینه ک تناسب سنمون لباس بپوشیم xxxL تناسب سنمون نی سایز بوزورگ بره بمیره نه.به.چاقی# 😂😂😂😂😂

حواسم بهتون هستا😁😁😁

ورزشام💃💃💃

10 مین پیاده روی

100 طناب

30 پروانه

چالش شکم با اپ

25 شنا دیوار

70 چرخش چوب

@دختره_بخندون   @تبسم27   @صدف_20   @مندا   @انرژی0مثبت    

2706