2737
2739
عنوان

ماجرای دعوای من و شوهرم+اسکرین

4436 بازدید | 234 پست

من سال اول ازدواجمه

با شوهرم قول و قرار گذاشتیم یلدای اول خونه خودمون باشیم

و تو پیام بهم قول داد ک اسکرینشو میزارم

حالا از ی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم همین مشکلوداشتم 

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

یلداتونو برگزار کنید ۹ ۱۰ شب یه سر برید اونجا ..

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2740

ما که خداروشکر جاده ها بستس نمی تونیم بریم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

وای خوشبحالتون ملت چقد دور و ورشون شلوغه و برنامه دارن واس شب یلدا مگ شب یلدا چیه مث بقیه روزا دیگ

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

چرا خانواده ها گیر میدن همیشه نمیدونم‌چرا دست از سرمون برنمیدارن من پدرشوهرم یجوری ررفتار میکنه انگار ن انگار منم خانواده دارم انگار ن انگار بچه رو من بدنیا اوردم‌ فکر‌میکنه پسرش به تنهایی بچه اورده و مال‌اوناس

2706