2733
2734
عنوان

ماجرای دعوای من و شوهرم+اسکرین

4431 بازدید | 234 پست

من سال اول ازدواجمه

با شوهرم قول و قرار گذاشتیم یلدای اول خونه خودمون باشیم

و تو پیام بهم قول داد ک اسکرینشو میزارم

حالا از ی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همین مشکلوداشتم 

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !

یلداتونو برگزار کنید ۹ ۱۰ شب یه سر برید اونجا ..

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2740

ما که خداروشکر جاده ها بستس نمی تونیم بریم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

وای خوشبحالتون ملت چقد دور و ورشون شلوغه و برنامه دارن واس شب یلدا مگ شب یلدا چیه مث بقیه روزا دیگ

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

چرا خانواده ها گیر میدن همیشه نمیدونم‌چرا دست از سرمون برنمیدارن من پدرشوهرم یجوری ررفتار میکنه انگار ن انگار منم خانواده دارم انگار ن انگار بچه رو من بدنیا اوردم‌ فکر‌میکنه پسرش به تنهایی بچه اورده و مال‌اوناس