2733
2739
عنوان

کیا تو کرونا از عزیزاشون دور افتادن ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 42 پست
تواین یسال شوهرم یه روز درمیون با داداشش میرن خونه داداشینا ماهی یبار با دوستاش کوه میره هروقت دلش ...

دوست عزیزم شما به خاطره شرایط کرونا نمیتونی بری خونه بابات من چی بگم که شوهرم با خانواده ام قهره ۵ سال من درست و حسابی یه دل سیر ندیدمشون😔😔😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تواین یسال شوهرم یه روز درمیون با داداشش میرن خونه داداشینا ماهی یبار با دوستاش کوه میره هروقت دلش ...

چرا با شوهر و بچه هات نميري كوه ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
800 کیلومتر از خونوادم فاصله دارم  ی نوزاد 6 ماهه دارم  خونوادم فقط دوبار بچمو دیدن 😣😣 ...

عزیزم .هرروز خانواده منم زنگ میزنن تا بچم و تصویری ببینن انقدر ناراحت میشم که از پشت تصویر هی میخوان ببوسن ونمیشه

2738

برادر بزرگم از اردیبهشت نیومده شهرمون چرا چون همش کشیکه

برادر بعدیم اینترنه بدن بشدت ضعیفی داره و رنگش زود زرد میشه ومریض میشه بازم اینترنه و تو بیمارستان فیروز اباد تو بخش عفونی کشیکه

مادرم مدام ناراحته وتوفکر پاهاش میلرزه از استرس

منم دور افتادم الانم مامانم سه هفته ست گرفته و منم سه هفته ست اشك ميريزم كه كاش خوب بشه بتونم حداقل گاهي اونجا برم....دلم براش ميسوزه تك و تنهاس تو خونه😢من اگه بچه نداشتم ميرفتم پيشش ميموندم ازش مراقبت ميكردم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
800 کیلومتر از خونوادم فاصله دارم  ی نوزاد 6 ماهه دارم  خونوادم فقط دوبار بچمو دیدن 😣😣 ...

خیلی خوبه که

ما دوروز فاصله داریم باهم.... بچم الان ده ماهشه..... فقط خواهرم که نزدیکم بود دیدتش.... بقیه ی خونوادم فقط عکسشو دیدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706