2733
2734

من یک ماه ونیمه پیش مامانمینا نمیرم خیلییبیی دلم تنگه امروز همش گریه کردم بابام چون قرص قلب میخوره میترسم من و بچه هام ناقل باشیم

شوهرم الان رفت خونه مامانشینا میگم همه رعایت میکنن تو چرا نمیکنی میگه فقط خانواده شما قطع کردن رفت وآمدارو همه دارن زندگیشونو میکنن.....انقدر غصه خوردم که تواین یسال فقط من و بچه هام زندانی شدیم همه تو کیف و عشق وحالن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من دوماه بود ندیده بودمشون داشتم میمردم دیگه جند روز پیش بالاخره اومدن خونمون و دیدمشون.واقعا شرایطه سختیه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

تواین یسال شوهرم یه روز درمیون با داداشش میرن خونه داداشینا

ماهی یبار با دوستاش کوه میره

هروقت دلش میگیره میره بیرون 

من ودوتا بچه کوچیکم فقط تو خونه ایم منکه دارم افسردگی میگیرم حال روحیم جالب نیس

والا به علی به آیه به قرآن 

من مادرشوهرم ۳خیابون فاصله داره 

پا تو خونمون نذاشتن یه ساله 

جاریم دیوار به دیوار  تو حیاط هم دیگه نمیریم هیچ کس خونمون نمیاد 

ما هم اسیریم تنها نیستی عزیزم 

تواین یسال شوهرم یه روز درمیون با داداشش میرن خونه داداشینا ماهی یبار با دوستاش کوه میره هروقت دلش ...

خوب شما هم باهاش خونه مادرشوهرت برید

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه