2737
2734
عنوان

بیایدلطفااااا+ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 55 پست
دخت شیرازی ناز و طنازی چارقد گل گلی تو چی میشه نندازی 😋😂او او 

😍😁😂جوون که 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بهمن میرم۲۰☺بابامـمیگ اصلا جلوش حرف از شوهر ازدواج نزنید این پیش مامیمونه فعلازوووده براش

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^
مهم تر از سن، آمادگی برای ازدواجه

سن هم مهمه زیر ۱۸ دختر جایگاهی نداره تو جامعه هنوز که هنوزه برای حساب بانک و سیمکارت باباش باید باشه بنام خودش بگیره

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738

هر وقت که به بلوغ فکری رسیدیم و کسی بود که کیس مناسب بود میشه ازدواج کرد 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

۲۵ به بالا 

ولی بهترین موقع زمانی که به بلوغ فکری رسیده باشی یکی تو ۱۸ سالگی میرسه یکی تو ۳۰ سالگی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
برای ازدواج چه زن چه مرد باید شخصیت خودساخته داشته باشند، مهارت زندگی کردن، حل اختلاف بلد باشن

اهامرسی گلم❤

سن هم مهمه زیر ۱۸ دختر جایگاهی نداره تو جامعه هنوز که هنوزه برای حساب بانک و سیمکارت باباش باید باشه ...

دیگه من اصلا حتی درباره ازدواج زیر ۱۸ سال حرف نمی زنم چون معلومه. حالا بعضیا الان میان اعتراض که ما ازدواج کردیم و خوشحالیم...اعصابم نمیکشه بحث کنم

دیگه من اصلا حتی درباره ازدواج زیر ۱۸ سال حرف نمی زنم چون معلومه. حالا بعضیا الان میان اعتراض که ما ...

من هنوزم روحرف خودمم هرکیم الکی بخواد تعریف کنه کاری میکنم پشیمون بشه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706