2752
2734
عنوان

بنظرتون خونمو چکار کنم

211 بازدید | 16 پست

دو ماهه آمدیم خونه جدیدو نوساز، طبقه اول هست همسرم میگه سرو صدا زیاده،حالا سازنده قبول کرده با آپارتمان دیگش که ماه دیگه تموم میشه و طبقه چهارمه طاق بزنه،اینجایی که هستیم خیلی نقشش قشنگه اصلا پرتی نداره واقعا قشنگه ولی اونجا نقشش زیاد جالب نیس،در ثانی دیگه اینجا همسایه پایینی نیس یوقت به سروصدا گیر بده،البته زیاد سرو صدا نداریم ولی بعضی همسایه ها واقعا حساسن،خونه قبلی همسایه میگفت شبها نرید حمام صدای آب نمیزاره بخوابیم،حالا موندم چکار کنم عوض کنم یا نه؟نظر شما چیه

ارزش خونه طبقه اول با خونه طبقه ۴ یکیه؟؟؟؟؟؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
طبقه ۴ بالاشهر با طبقه یک پایین شهر قابل قیاس نیست باید اول ببینی کجا هستن

خیر

منظورم تو همون ساختمان بود 

تو همون ساختمان طبقه ۱ یه ارزش داره طبقه ۴ ی ارزش دیگ 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
سر و صدا نداره؟یا شما زیاد حساس نیستی؟از چه لحاظ آرامش دارین

نه ما بالای لابی هستیم که تقریبا سقفش ۶ متره دو طبقه پارکینگ هست از لحاظ ارتفاع انگار طبقه سوم هستیم پسرم میره میاد بدو بدو از لحاظ فشار آب قطعی برق و آسانسور حتی اومدن پیک و...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706