2733
2734
عنوان

بیایدلطفااااا+ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 55 پست
نظر من :دختر 16 تا 24 پسر:20 تا 28  

16😐 و 20 😐

مادربزرگ من 50 سال پیش 16 سالگی ازدواج کرد هنوز اطرافیانشو که اون موقع شوهرش دادن فوش میده

میگه نذاشتن از جوونیم چیزی بفهمم تا چشم باز کردم داشتم کار خونه و بچه داری میکردم

تو این دوره زمونه دختر و پسری که تو این سن ازدواج کنن احتمال خیانتشون خیلی بالاست چون میگن ما به جز همسرمون هیچکس دیگه ای رو ندیدیم که بتونیم با فکر باز اون موقع برای ازدواج با این شخص تصمیم بگیریم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ازدواج چه زن چه مرد باید شخصیت خودساخته داشته باشند، مهارت زندگی کردن، حل اختلاف بلد باشن

بله مهارت زندگی چیزیکه تو ایران یادشون رفته همه. 

کاربر مرد هستم. هنگام ریپلای ، وارد جزييات نشوید.
2731

ممنونم عزیزا❤💙😍بابت راهنماییتون☺

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^
2740

دختر۲۳تا۳۰ بنظرمن پسرم ۲۸ به بالا و اقابزرگتر باشن بهتره چون از لحاظ عقلی دیر به بلوغ رسیدن خانوم اینجا زجر میکشه یا زن زود صورتش میوفته باید سنش کوچکتر باشع لطفا ریپ نکنید

شازده کوچولو:وفاداری یعنی چه؟  روباه:یعنی اگ توی سیارت یک گل دیگه بود تو عاشق گل خودت باشی   لطفا لایک نکنید
خب راست میگه دیگه میخوای بری چیکارکنی😒

اخه تاچشم بازکردیم 

دیدم همه همـسنای من دارن میرن😄😁گفتم ی وقت زشت نباشه😂😁من بمونم خونه بابا

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^

دختر 25 به بعد خوبه.پسر 30 سال به بعد.فاصله سنی هم حداقل 4.5 سال باشه.چون چ بخوایم چ نخوایم دختر چند سال از پسر جلو تره .یعنی دختر زودتر از پسر بزرگ میشه.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)