2737
2734
عنوان

بیایدلطفااااا+ازدواج

614 بازدید | 55 پست

سلام دوستان سن ازدواج واسه دخترچه سنی خوبه به نظرتون؟؟واینکه به نظرتون دخترپسرهم سن باشن خوبه؟؟یابزرگترباشه بهتر؟

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست پنج سالگی. مرد سه چهار سال بزرگتر باشه خوبه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2728
2740

دخت شیرازی ناز و طنازی چارقد گل گلی تو چی میشه نندازی 😋😂او او 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
مهم تر از سن، آمادگی برای ازدواجه

یعنی چجوری دقیقا ازچه نظرمیشه دقیقا توضیح بدین؟

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء❤میشه  برای حاجت روایی خودم وخودت دوتا صلوات مهمونم کنید؟🙏^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^  ^{اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم}^

به نظرم دختر بین 21 تا 29 سال خوبه

اختلاف سنی هم کاملا بستگی به خود فرد و افکار و شخصیتش داره 

من اختلاف سنی زیاد رو برای خودم دوست دارم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊