2737
2739
عنوان

اینستا و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 157 پست

استارتر ببین چون دو تایی تون ندارین نداشته باشین الزامی نیست ولی من که الان کارم انلاینه یا به خاطر پسرم یا همسرم خب لازمه که داشته باشیم ولی خب وقتی نه خودش داره نه میزاره شما داشته باشی اصرار نکن هر چند در اینده ممکنه به خاطر  مهد یا مدرسه بچه مجبور به نصب شبکه اجتماعی بشی ازش غول نساز خوبی و بدی حتی تو نی نی سایت هم هست ولی اینم بدون دنیا داره میره رو به تکنو لوژی مخصوصا بعد کرونا 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
اگ میخواست پنهونی نصب میکرد مگ باگوشی ساده نمیشه خیانت کرد باحرف زدن واس ام اس فقط بااینستا میشه خیا ...

مرسی گلم خیالمو راحت کردی💓😘🥰

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نبابا ما ک راحتیم فقط وات داریم بعد اونم فقط من تو گروه دانشگام شوهرم تو چندتا گروه ک امروز داداش کو ...

😂😂😂💓عزیزم ما واتساپ هم نداریم شوهرم حساسه

نبابا ما ک راحتیم فقط وات داریم بعد اونم فقط من تو گروه دانشگام شوهرم تو چندتا گروه ک امروز داداش کو ...

بعد تو ناراحت نشدی عزیزم

درضمن شوهرم نزاشت دانشگاه برم فقط تا دیپلمم گزاشت

اره عزیزم مردا جنبه اینستا ندارن اصلا ریسک نکن اینستا ببخشید ه ر ز ه خونه س

مرسی گلم🥺🥺😭💓

عزیزم اگه از ته دلشم منو دوس داشتع باشه پس ینی ممکنه بهم خیانت کنه؟

چقد بهش بدبین شدم

2740
عزیزم خیابون و محیط کار میخوای چیکار کنترل مرد مساوی با گرفتن عزت نفس ازش و چه بسا خیانت پنهانی

👌👌عزیزم چیکار‌ کنم میدونم حرفت درسته ولی حساسم

بنظر من بیخیال شو.سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

مرسی گلم بابت راهنماییت

وایی خیلی ناامید شدم ازش ینی اصلا دوسم نداره پس🥺😭

ن بابا دوستت داره خودشو ناراحت نکن😁

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
عزیزم جامعه ی خیلی خیلی ناسالمی‌ داریم باید خودمون‌مراقب زندگیمون‌باشیم‌و اینکه دست ‌‌پاش رو بستی کا ...

مرسی گلم بابت راهنماییت💓😘💓

قبلا فکر میکردم فقط مردا پارانوئیدی هستن ازوقتی اومدم اینستا فهمیدم مردو زن نداره 

چی هس😐

اسی ینی موندم که چرا سر بی درد خودت رو درد میاری !  خانومی وقتی شوهرت اینستا نداره چرا اصرار م ...

مرسی گلم بابت راهنماییت

ولی عزبزم ینی اگه دوسم داشتع باشه هم اینطور میشه؟

2706