2737
2739
عنوان

اینستا و شوهر

1648 بازدید | 157 پست

من گاهی با خودم میگم خیانتا چقد زیاد شده!

بعدشم میگم خداروشکر شوهرم خیانتکار نیس

یا فیلم و عکس دخترای لخ*ت و نمیبینه و از این حرفا!!!!

بعدش میگم خب معلومه که من دستو پای شوهرمو انگار بستم

نه گوشی لمسی داره نه اینستا

بنظرتون بهش بگم که نصب کنه؟؟؟

نمیدونم والا از طرفی حساسو غیرتی ام از طرفی هم میگم شاید خیانتکار باشه!ولی چون دستو پاش انگار بستس کاری نمیتونه بکنه!

ولی عادت داشت تو فیلم دختر میدید نظر میداد.مثلا میگف من از این بازیگره خوشم میاد

یا بزن فلان کانال فلان فیلم داره(به جای اینکه اسم فیلمو بگه اسم دخترو میگف)

حالا بنظرتون بهش بگم اینستا نصب کن یا نگم؟!

خودمم ندارم نمیزاره اصلا هیچ برنامه مجازی داشته باشم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

آدم باید ذاتش سالم باشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا بهش نگو نصب کنه 

اگه خدایی نکرده فردا روز یه کاری کنه 

میزنی تو سرت میگی من هلش دادم سمت این چیزا 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2738

من فکر میکنم کلا به این موضوع فکر نکن. بیچاره داره زندگیشو میکنه

بعدم عزیزم اون یه آدمه خب از یه بازیگر خوشش بیاد. طبیعیه!

یچیزیم هست معمولا اسم یه شخصیت داستان رو جای فیلم میگن عموم مردم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706