2733
2739
عنوان

اینستا و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 157 پست
مرسی گلم بابت راهنماییت💓😘🥰

خواهش میکنم گلم در چند سال اینده به حرف من میرسی عزیزم❤❤❤❤❤❤❤❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خواهش میکنم گلم در چند سال اینده به حرف من میرسی عزیزم❤❤❤❤❤❤❤❤

درسته🌸💓👌

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باردارم هسی که راستی صلوات برای دخترت فرستادم💓 خب بهش میگفتی همون موقعه اینستاشو پاک کنه ر ...

مرسی عزیزدلم ن بابا مگه میکنه رمز گوشیشو نمیدونم گوشیش ازم دور میکنه نمیزارع ببینم اره گلم باردارم چن روز دیگه دخملم میاد

خدایافندوق تودلیموبخودت سپردم مواظبش باش😘عشقا میشه واسه سلامتی دخترم ی صلوات بفرستین ممنون میشم
مرسی عزیزدلم ن بابا مگه میکنه رمز گوشیشو نمیدونم گوشیش ازم دور میکنه نمیزارع ببینم اره گلم باردارم چ ...

بسلامتی عزیزم انشالله صحیح و سالم بغلش کنی

ولی خیلی اشتباهه که رمزشو اینا رو بهت نمیده!

2731
بسلامتی عزیزم انشالله صحیح و سالم بغلش کنی ولی خیلی اشتباهه که رمزشو اینا رو بهت نمیده!

قربونت گلم ارع عزیز چیکارکنم هرکار میکنم بدتر میشه دیگه کلا خودمم سرد شدم بااین رفتاراش

خدایافندوق تودلیموبخودت سپردم مواظبش باش😘عشقا میشه واسه سلامتی دخترم ی صلوات بفرستین ممنون میشم
قربونت گلم ارع عزیز چیکارکنم هرکار میکنم بدتر میشه دیگه کلا خودمم سرد شدم بااین رفتاراش

وایی عزیزم💓💓چه دل بزرگی داری.ولی وقتی نمیده یه بوهایی ازش میاد!

بیخیال گلم تو حرص نخور برای بچه خوب نیس

2740