2703
2553
عنوان

اینستا و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 157 پست
مردا رو هر چی امتحان کنی رد میشن امتحان نکن خخخ

وایی خیلی ناامید شدم ازش ینی اصلا دوسم نداره پس🥺😭

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰
همه کار میکنه ، از چشم چرونی تا پیام و چت با دخترای دیگه ، خدا پدر و مادرشو لعنت کنه

وایی چقد بدددد

تو چیکارمیکنی

اینستا داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داشتم شوهرمم داشت خودش پاک کرد بمنم گفت پاک کردم الان راحتیم

عه جدی گلم ینی ماهم نصب نکنیم

ینی عزیزم بهش شک کنم؟خیلی وسواس گرفتم خیلی😭ینی بزارم اینستا نصب کنه

ای خدا چرا وسواس گرفتی اولا نگو نصب کنه اینستارو.دوما وقتی چیزی ازش ندیدی بزن ب بی خیالی والا صدنفر میبینن کارای شوهرشونو چشماشونومیبندن تو خودشون میشکنن وزجر میکشن بیخیال باش

2456
عزیزم سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن شوهرت خودش نمیخواد بره تو این برنامه کثیف شما میخوای خودت بفر ...

وایی چقد بد😭همینجوریشم اعتماد به تفسم اومد پایین که گفتی😭🥺😭

عه جدی گلم ینی ماهم نصب نکنیم

نبابا ما ک راحتیم فقط وات داریم بعد اونم فقط من تو گروه دانشگام شوهرم تو چندتا گروه ک امروز داداش کوچیگش گفت یه فیلم ودیدم زنه ......منم گفتم این چی میگه گفت پاک کردمش بعدم سریع رفت لفت داد از گروهها به داداشش هم گفت اخرین بار بود گوشیو بهت دادم😒😂

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
وایی چقد بد😭همینجوریشم اعتماد به تفسم اومد پایین که گفتی😭🥺😭

نگی نصب کنه ها

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2714
نکن ابجی نکن من ازخداااامه ک شوهرم اینستا اینا نداشته باشه بخدا دوراجون الان هرزه خیلیییی زیاد شده ت ...

چقد بد😭😭😭ینی دوسم نداره که با یه دختر میخاد وسوسه شه😭🥺😭

ببخشید استارتر کسی معنی اینو بلده

قاباخدان گلمشدخ الینلرن ساغلغنا

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

عزیزم جامعه ی خیلی خیلی ناسالمی‌ داریم باید خودمون‌مراقب زندگیمون‌باشیم‌و اینکه دست ‌‌پاش رو بستی کار بدی انجام ندادی داری از زندگیت محافظت میکنی و هیچ وقت اینستا نصب نکن واقعا همش فساده و خیلی چشم و گوش شوهرت باز میشه من پشیمونم‌از اینکه گذاشتم‌اینستا نصب کنه کم کمش دخترای فامیل فالوش میکنن و براش لایک و کامنت میذارن من که اصلا دوست ندارم 

2706