2737
2739
عنوان

ازدواجایی ک دیدید اینجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 122 پست
بعد از دید شما اشکال نداره ی خانوم شیک و لوند نباشه و ب خودش زیاد نرسه ولی سرشو کرده باشه تو کتاب؟

این ک خیلی سطح پایین بودنه یعنی چقدر یه خانم باید عقب مونده باشه که پیشرفتو تو شیکی و لوندی به قول شما ببینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حقیقتو بگم من ۲۰ سالمه و واقعا تو دوراهی موندم خودم ی چیزی بین این دو موردیم ک گفتم ولی اکثرا ...

منم ۲۱ سالمه

الان فهمیدم واقعا بزرگی به سن نیست به عقل

شما ۱۸ سالگی یه سن قانونی رد کردی اما هنوز نتونستی برا زندگیت تصمیم بگیری کی و چی باشی

و عقلت دادی دست مردم و اطرافیانت

اونی باش که بدون شوهر هم همه چی تموم

الان علم و تحصیلات حرف اول میزنه

یه خانم تحصیل کرده هم میتونه به خودش برسه نیاز نیس برا پول یه رنگ مو هزار منت بکشه

میتونه متین صحبت کنه

دیدت عوض کن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

اگه واقعا دنبال راهنمایی هستی باید بگم 

هر چیز که در جستن آنی ، آنی

و خدا کنه قبل ازدواج به خودت به اندازه کافی زمان بدی تا بفهمی هدفت از زندگی چیه 

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
2728
این ک خیلی سطح پایین بودنه یعنی چقدر یه خانم باید عقب مونده باشه که پیشرفتو تو شیکی و لوندی به قول ش ...

نمیگم درس نخونه میگم ب جفتش برسه یعنی واقعا از دید شما ب خود رسیدن بده؟

2738

شاید اونی که با کارمند ازدواج کرده خیلی خوشبخت تر باشه

از زندگی مردم عکس نگیرید ، فیلم بگیرید

همه توی عکسای پروفایل و اینستا زندگیشون خوبه

برا حاجتم یه صلوات میدین ؟! ⁦❤️⁩🙂

اول ک همه چی پول نیس دوم الان کارمنداوضعشون خوبه تعدادخیلییی کمی بچه مایه دارهس ک اکثرن پی ازدواج نیستن بقیه افرادجامعه هم یابیکارن یا ی روز کاری روز بیکاربخورنمیر ..

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
منم ۲۱ سالمه الان فهمیدم واقعا بزرگی به سن نیست به عقل شما ۱۸ سالگی یه سن قانونی رد کردی اما هنوز ...

این ک بله ولی خیلیا هم دیدم حقوقشونو ب جای خرج کردن برای خودشون میارن تو زندگی ک مثلا قسط بدن چون شوهر عرضه نداره تامین کنه

اخه یک ساعت قبل توی تاپیک اشتغال ایشون بودم  دیدم مدام به همه شاغل ها القا میکنن که شوهرت پول ...

منم کلا به قول دوست مون تایپیک کسی و نمیگردم ولی الان ک شما گفتی رفتم دیدم این تایپیکو قبلا زده بود و کلا میخاد شاغل بودن زن رو زیر سوال ببره من کاری ازدواج ندارم ولی در کل به نظرم خانمی که تو اجتماع هست و کار میکنه خیلی امروزی تر و شیک تره و باکلاسی البته به زعم ایشون تو سادگی هست نه ارایش و شیکی و لوندی( به قول استارتر)

2706