2752
2734
عنوان

ازدواجایی ک دیدید اینجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک هاتون خیلی هدفمند هستند فقط هدف  پشتشون بسیار سخیف هست زیرپوستی تاپیک میزنید و القا ...

من عادت ندارم تاپیک های کسی بگردم ولی راست میگی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2731
خوب هدفت چیه تو زندگی؟؟؟؟  به دست آوردن یه مرد پولدار و  خوشگذرونی!!!   یا یه زندگی ک ...

بعد از دید شما اشکال نداره ی خانوم شیک و لوند نباشه و ب خودش زیاد نرسه ولی سرشو کرده باشه تو کتاب؟

کاریشون ندارم رواعصابمن تومخین

درکت نمیکنم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من عادت ندارم تاپیک های کسی بگردم ولی راست میگی

اخه یک ساعت قبل توی تاپیک اشتغال ایشون بودم 

دیدم مدام به همه شاغل ها القا میکنن که شوهرت پول نداره میری سر کار 

اسم کاربری شون یادم موند

😁
اخه یک ساعت قبل توی تاپیک اشتغال ایشون بودم  دیدم مدام به همه شاغل ها القا میکنن که شوهرت پول ...

😐متاسفم برات اسی

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
بعد همسرتون ب حقوق شما چشم داره؟ و شما حقوقتو میاری تو زندگی؟

چه ادبیات و طرز فکر عجیبی دارین... کل ازدواج رو در جنبه ی مالیش خلاصه می کنین.......

ما خارج ایران زندگی می کنیم کل پولمون مشترکه و همه چیز هم به اسم هردومونه. کسی به "مال و حقوق" طرف مقابل چشم نداره چون کلا طرز فکرمون اینه که همه چیز  تو زندگی مشترک مشترکه. در ضمن هدف از سرکار رفتن برای زن ها فقط پول درآوردن نیست، خیلی از زن ها نمی تونن کل زندگیشون رو تو غذا پختن و بچه داری خلاصه کنن، بلندپروازتر هستن و می خوان پیشرفت کنن، تو محیط اجتماع حضور داشته باشن و از توانایی ها و پتانسیل ها و استعدادشون استفاده کنن. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
نمیدونم خودمم ولی حس بدی دارم ب حرفتشون حرصم میگیره

ب زندگی خودت برسی حله

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤