2737
2734
خب اونا ک ذوق میکنن از این متلکا با همون پسران.. من هم شده بهم متلک ک میندازن خندم بگیره ولی خ ...

درسته

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
یه بار یه پسره از شیشه دستشو کرد تو ماشین سمتی ک من بودم من گفتم الانه ک لپمو بکشه ترسیدم رفتم اون ...

دستشو میگرفتی عین این فیلما محکم میکشیدی جلو با صورت بیاد تو فرمون 😂😂😂

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنده پسرم توعمرم‌به دختری متلک‌ننداختم اما یه بار تهران توصف تاکسی بودیم جلوم دوتا خانوم بودن یکم ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بهشت زیر پای همه مادرا نیست، یه عده از مادر بودن فثط زاییدنش بلدن ،

زیاد متلک نشنیدم

ولی یکیش که خیلی حال بهم زن بود و تا یه هفته یادش میفتادم حالم بد میشد برای دوره راهنمائی یا دبیرستانم بود

پسره کثافت از کنارم رد شد گفت ک...طلا😑😑😑😑😷😷😷😷

هنوزم یادش میفتم حالم بد میشه...

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2742

متلک نیست چند روز پیشا پسر همسایمون تو کوچه خودمون گفت برسونمت عزیزم  ...

بی ادب بی .......چندبار منو همسرمو باهم دیده بود 

تا یک هفته  شب  تا صبح کابوس میدیدم میخواد منو بدوزده ودنبالم کرده 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
البته دوس پسرسابق خودمم عکس سه درچهارشو میخواست بهم بده تازه عکس نوجوونیشم بود 😂 ازش نگرفتم ترسید ...

میفهممت😂😂

منم از ب دلیل گوشی ساده عکس س در چارش گرفته بودم اول نظر دوستام بپرسم بعد رل بزنم ب صورت قطعی ولی خب در کل الان ک فک میکنم 😂😂بدم میاد واااای اون من بودم☹️🤦🏻‍♀️😣

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
از زشتیه منه ک کسی بهم متلک ننداخته؟ 😐😐

ن از خانوم بودنته😎

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2740

یبار پسره گفت اوف جون لباشو خیلی ترسیدم 😓😓😓اخه خیلی با لحن بدی گفت 

یبارم بهم گفت سلام محل ندادم گفت از زیبارویی مانند شما جواب سلام ندادن بعید است 😂😂😂 خندم گرفت انگار معلم ادبیات بود 

یبار یه پسره دم مغازه بودم تا دوستم بیاد اونم صاحب مغازه کناری بود یه سیب سبز خیلی خوشگل دستش بود گفت میخوری اخم کردم گفت به جهنم نخور به درک 😂😂😂اخه نمیدونم فازش چی بود 

دختر خاله و خالم تو خیابون میرفتن دختر خاله جوون و خالمم پیر و پتال بود چنتا پسر میفتن دنبال دختر خالم خاله پیر هم فکر کرده دنبال این افتاده هی جلوی پسرا ویراژ میداده

برگشتن بهش گفتن ای ملخک بکش کنار با تو کاری نداریم😂😂

قدیم یادتونه دهه شصتیا میددنن دوتا شاخک مینداختیم جلو چشممون با موهامون دو تا تل مثلا.یبار ی دختر عموی زشت داشتم شاخکم داشت چنتا پسر بهش گفتن شبیه ماهی سبیل داری😂😂

ولی متاسفانه بعضی ازدخترا یاخانما خوششون میاد اینو دیدم که میگم

والا ما موشمون نمیاد ولی اینقدر بعضیا بی شعورا یه چیزی میگن اخه پسره گفت سیب میخوری اخم کردم گفت به جهنم به درک تو باشی چهار چشمی نگاش نمیکنی😂😂

دختر خاله و خالم تو خیابون میرفتن دختر خاله جوون و خالمم پیر و پتال بود چنتا پسر میفتن دنبال دختر خا ...

واااای!😂😂😂😂😂😂😂

بهشت زیر پای همه مادرا نیست، یه عده از مادر بودن فثط زاییدنش بلدن ،
2706