2733
2734
عنوان

سحر و دعا پشتت باشه چه نشونه های داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3721 بازدید | 379 پست
شبی که بقره خوندم تو خواب دیدم توی خرابه هام یه پیر زن بهم نون داد برگشتم پشت سرم دیدم دیو ها دارن ب ...

وای چه وحشتناک بوده 

اره منم میخوام همینکارو کنم 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

عزیزم منم طل.سم و سنگینی دارم 

شروع کردم سوره بقره گوش میدم دقیقا حالت های شما رو منم دارم همش می‌گفتم الان دیگه از شدت درد جونم بالا میاد، امروز که روز پنجم بود آروم تر بودم اما وقتایی که خوابم اذیت میشم همش انگار از بلندی میوفتم یا دست و پام کشیده میشن

دوست خوبم برای قبولی کنکورم صلوات میفرستی؟🥺❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم منم طل.سم و سنگینی دارم  شروع کردم سوره بقره گوش میدم دقیقا حالت های شما رو منم دارم همش ...

یعنی الان کمتر شده برات اون سنگینی؟

خداروشکر بهتر شدی ..امیدوارم خوب بشی کامل 

من خیلی اذیتمم خیلی 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
شمام مثل من میشدی؟ من هنوززز از ظهر سردردم خوب نشده  ی نیرویی منو ازش دور میکنه دس خودمم نیس ...

امیدت به خدا عزیزم

بقره برا من کلید گشایش بود و هست

من تا ده روز اول حین گوش دادنش دیوونه میشدم

خودخوری میکردم

عصبی بود 

با خودم حرف میزدم

یه حال بدی داشتم که نگو و نپرس

تجربه م رو داخل تاپیک بقره نوشتم

بعد ده روز یه چیزایی تو خونمون پیدا شد وقتی اونا رو پرت کردیم انگار آب رو آتیش من ریخته بودن

انگار خونم پر از فرشته شده بود

الان نزدیک سه ساله تو هر فرصتی بقره گوش میکنم

تا پلی میکنم انرژی میگیرم و عین فرفره کلی کار انجام میدم

حالا شما هم استقامت کن تحمل کن و بقره رو ادامه بده

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
2731
یعنی الان کمتر شده برات اون سنگینی؟ خداروشکر بهتر شدی ..امیدوارم خوب بشی کامل  من خیلی اذیتمم ...

مرسی عزیزم 

سنگینی که هنوز هست و باطل نشده ولی حس درد کمتر شده و کار هایی که بخاطر طل.سم نمی‌تونستم انجام بدم الان یه کوچولو میتونم انجام بدم 

انشاالله برای شما هم باطل بشه اصلا سوره بقره رو ترک نکن

امیدت به خدا عزیزم بقره برا من کلید گشایش بود و هست من تا ده روز اول حین گوش دادنش دیوونه میشدم خ ...

چه خووب ، اره ادامه میدم 

احساس کردم دیروز یکم بهتر شدم گوش دادم

مرسی عزیزم  سنگینی که هنوز هست و باطل نشده ولی حس درد کمتر شده و کار هایی که بخاطر طل.سم نمی‌ت ...

خواهش گلم

اها نفهمیدی کار کیه؟؟ممنون عزیزم ان شاءالله 

خواهش گلم اها نفهمیدی کار کیه؟؟ممنون عزیزم ان شاءالله 

نه دنبالش نرفتم ولی خب روی چند نفر شک دارم😅

به غیر از دعا.نویس راه دیگه ای هم داره بفهمم کار کیه؟

نه دنبالش نرفتم ولی خب روی چند نفر شک دارم😅 به غیر از دعا.نویس راه دیگه ای هم داره بفهمم کار کیه؟

والا اینجا یه کاربر گقتش ک ۷ روز قبل خواب با وضو ۷ بار سوره تکویر رو بخونی توی خواب میتونی ببینی کار کی بوده و جای دعا کجاست

خودم هنوز امتحان نکردم .چون پری ام 

نه ولی هاله انرژی منفی رو قشنگ حس میکنم  شبا کابوس میبینم جدیدا ی سنگینی بدیی تو قفسه سینمه . ...

سلام عزیز روزی یگ بار اسپند دود کن ، هرکاری و انجام میدی بسم‌الله الرحمن الرحیم بگو ، سوره ناس و فلق بخون 

اینو یادت نره شما در محاصره قدرت مطلقی یعنی خداااا، فکر کردن بهش هم آرامش بخشه 

بهترین ها برات رقم بخوره 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
والا اینجا یه کاربر گقتش ک ۷ روز قبل خواب با وضو ۷ بار سوره تکویر رو بخونی توی خواب میتونی ببینی کار ...

منم همینطور تموم شد میخونم انشاالله که بفهمم کار کیه

من که هرکسی هست حلالش نمیکنم چون ماه های سرنوشت ساز زندگیم رو از دست دادم بخاطر کارش

باید چیکار کنم  چجوری خنثیش کنم  دارم دیوونه میشم

سلام عزیزم برای رفع جادو طلسم هرگز پیش دعا نویس نرید

از عطاری سنگ قلیاب تهیه کن ،وسرکه ی سفید ،یه مقدار نمک و اب ،همه رو بریزید توی ظرف و بزارید روی شعله بجوشه،۷ مرتبه چهار قل،۷ مرتبه سوره ی حمد و ۷ مرتبه ایه الکرسی رو بخونید ب اون ظرف و فوت کنید .از اون ب چهار گوشه ی خونه و جلوی درب ورودی تون بپاشید وباهاش غسل انجام بدید ان شاالله ک ازتون هر دعا و طلسمی باشه رفع بشه

افسردگی ، سنگینی سر ، ناراحتی بی دلیل ، کارات پیش نمیرن 

دوستی ها و روابطتت چه هم جنس و چه غیره الکی خراب میشن 

ممکنه نتونی حرف بزنی و همش ترس داشته باشی بی دلیل از کسی 

بدون هیچ دلیلی از چیزی که حقته کوتاه بیای 

و...

2706