2733
2734

ی بار دو.تا پسر کیک دستشون بود بعد گفتن خانم ببخشید پس......نتون شیر نداره با کیک بزنیم  

یه بارم منو دوستم رفتیم بیرون من قد بلند و تپلم نسبت به اون،اون لاغر و کوچولو ،یه پسر رد شد گفت. تُنگ و لیوان

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟

ی پسره ی منحرف هم ادا س ا ک زدن در آورد واسم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️منظورم واس پسراس🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چندشم شد انقد 

البته پسره هم قیافه داشت هم تیپش خوب بود🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار منو دوستم تو راه مدرسه بودیم ،دوستم عکس سه درچهار دوس پسرشو در اورد نشونمون میداد بعد ی پسری اومد رد شد سرشو اورد جلو، نگاه کرد به عکس، گفت عکس دوس پسرته؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

مدرسه میرفتم سرمو انداخته بودم پایین پسره گفت هرچی از زمین پیدا کردی نصف نصف، اینو نگفت آی زدم زیرخنده بعدش تاخود مدرسه افتاد دنبالم فکرکرد خوشم اومده بود ازش😐

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2731
با دوستم بودیم سیبیل زیاد داره😅 بعد ی پسری گفت من اندازه تو سیبیل داشتم بابام واسم‌ زن می‌گرفت😅

شتتت🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

متلك نبوده ولي يه روزي با دوستامون توي خيابون رفته بوديم گردش يهو بين اينهمه دختر يه پسره كه سندروم داون بود عاشق من شده بود و هي دنبالم ميومد و ميخديد و ميخواست شماره بهم بده

دوستام هم از خنده كف خيابون ريسه ميرفتن

اون حادثه خيلي منو نابود كرد!

بنده پسرم توعمرم‌به دختری متلک‌ننداختم اما یه بار تهران توصف تاکسی بودیم جلوم دوتا خانوم بودن یکم ...

حتما شمام نکته برداری کردی😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

حتما شمام نکته برداری کردی😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

نه من توعمرم ازاینکارا‌نکردم

ازاین کارم شدیدا متنفرم

اما‌اونجا خیلی خندیدم

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
ی بار منو دوستم تو راه مدرسه بودیم ،دوستم عکس سه درچهار دوس پسرشو در اورد نشونمون میداد بعد ی پسری ا ...

چقد تباه بودیم 😂😂منم اون موقع ها دوست پسرام بهم عکس س در چار میدادن🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂

یه بار یه پسره از شیشه دستشو کرد تو ماشین سمتی ک من بودم

من گفتم الانه ک لپمو بکشه ترسیدم رفتم اون طرف  

هنوز ک و ن م میسوزه وقتی میرم تو فکر و میگم کاشش اینطوری کرده بودم کاش  ...هی راه حل های خلاقانه میاد تو ذهنم  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
متلك نبوده ولي يه روزي با دوستامون توي خيابون رفته بوديم گردش يهو بين اينهمه دختر يه پسره كه سندروم ...

وای منم پسر خاله بابام سندروم داره همیشه میگه میخوام اینو بگیرم خوشگله .من بچه که بودم گریه میکردم الان. عادی شده برام

بعد عروسی عموم اومده بودن من تو اتاق بودم ،اونم اومد تو اتاق گفت چرا با من ازدواج نمیکنی من. جییییییغ زدم فرار کردم 

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟