2752
2734
نه من توعمرم ازاینکارا‌نکردم ازاین کارم شدیدا متنفرم اما‌اونجا خیلی خندیدم

عاها خوبه 😁

چون دخترا بدشون میاد از این لوس بازیا 😕البته فک کنم اکثرا بدشون میاد

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار یه پسره از شیشه دستشو کرد تو ماشین سمتی ک من بودم من گفتم الانه ک لپمو بکشه ترسیدم رفتم اون ...

شیشه رو میدادی بالا😂😂😂😂

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
چقد تباه بودیم 😂😂منم اون موقع ها دوست پسرام بهم عکس س در چار میدادن🤦🏻‍♀️😂😂😂😂😂

اون پسره،پسرعموشم بودخاستگارشم بود

ولی خانواده دختر مخالفت میکردن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2731
اون پسره،پسرعموشم بودخاستگارشم بود ولی خانواده دختر مخالفت میکردن

عاهااااااا

عاها خوبه 😁 چون دخترا بدشون میاد از این لوس بازیا 😕البته فک کنم اکثرا بدشون میاد

من حتی دوستانی داشتم که ازاینکار میکردن

اما‌گفتم‌وقتی من هستم ازاینکارا نکنین که خیلی بدم میاد

اونام دیدن جدی هستم و خیلی عصبانی میشم دیگه پیش من تکرار نکردن

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
من حتی دوستانی داشتم که ازاینکار میکردن اما‌گفتم‌وقتی من هستم ازاینکارا نکنین که خیلی بدم میاد اون ...

عاها خیلی هم خوب

شیشه رو میدادی بالا😂😂😂😂

پریدم اون طرف خیلی ضایع بود دوباره میومدم اینطرف شیشه رو میدادم بالا  

باید آب می پاشیدم روش  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
عزيزززززززم با اينكه واقعا خنده داره ولي متاسفانه ادم بدش مياد خب    

من بچه بودم بعد فامیلا هم همش سر به سرم می ذاشتن که مبارکه و این حرفا خیلی گریه میکردم

خدا ازشون نگذره بخاطر همین کارا من الان هیییییییچ اعتماد به نفس ندارم و بشدت کم رو هستم 

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
عاها خیلی هم خوب

ولی متاسفانه بعضی ازدخترا یاخانما خوششون میاد

اینو دیدم که میگم

خوشا آنان که اله یارشان بی...به حمدو قل هواله کارشان بی...خوشاآنان که دائم در نمازند...بهشت جاودان بازارشان بی
عاهااااااا

البته دوس پسرسابق خودمم عکس سه درچهارشو میخواست بهم بده تازه عکس نوجوونیشم بود😂

ازش نگرفتم ترسیدم توخونه کسی پیداش کنه ازته دلمم دوسش نداشتم ک عکسشوبگیرم نگهدارم پیش خودم...

اونموقع گوشیم معمولی بود واتساپ واینانداشتم ک عکس بفرستیم براهم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ارتباط متلک شنیدن با فلسفه عرفان و مذهب چی هست دقیقا؟

خـــــدایا… یادم بده آنقدر مشغول عیب‌های خودم باشم که عیب های دیگران را نبینم یادم بده اگر کسی را بد دیدم قضاوتش نکنم، درکش کنم… یادم بده بدی دیدم “ببخشم” ولی بدی نکنم! چرا که نمیدانم بخشیده میشوم یا نه… یادم بده اگر دلم شکست نفرین نکنم، دعا کنم، نتوانستم سکوت کنم… یادم بده اگر سخت بگیرم “سخت میبینم"… یادم بده به قضاوت کسی ننشینم چرا که در تاریکی همه شبیه هم هستیم…
ولی متاسفانه بعضی ازدخترا یاخانما خوششون میاد اینو دیدم که میگم

خب اونا ک ذوق میکنن از این متلکا با همون پسران..

من هم شده بهم متلک ک میندازن خندم بگیره ولی خب بدمم میاد ...

و همه ی دخترا مث هم نیستن همونطور ک پسرا مث هم نیستن