2752
2734
عنوان

پسر داشتن چه حسی داره؟؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3279 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان تو جامعه واقعن هر دو سخته اصلا راحب دخترای ۱۲ ۱۳ سال یه چیزای میشنوم شاخ درمیارم  یه دختر ...

اینکه خوبه خیلی تو دخترا همجنسگرایی بالا رفته سنشم پایین اومده خیلی اوضاع خرابه دختر از نوجوونی سخت میشه

من هنوز حامله نشدم ولی اکه بشم و بهم بگن پسره شاید باورتون نشه ولی کلا حسم می‌خوابه، دلم دختر میخواد ک غمخواری باشه مونسم باشه

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمدلله الذی بنعمته تتم الصالحات 
2731
اون مجردا هم تحت تاثیر رفتار و تفکرات والدینشون قرار میگیرن یکی از عموهای من دوتا دختر داره پسر ندا ...

ن والا پدرومادر نیست

جامعه ست ک تفکیکمون کرده 

این جامعه و قوانینو نگاه کنید میفهمید دلیل این همه ناراحتی از تفکیک جنسیتی چیه

قوانین حاکم بر جامعه ک مرد سالاری و زن ستیزانه ست

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
خب بمن چه من نظر خودم ک مجردمو گفتم ب ایشون ک ی دسته ام منو بزار ک مجردم اینو میگم شما اعتراض داری ...

نه شما بعد متوجه شدید منم کامنتتون رو بعد متوجه شدم  فکرکردم شما متاهلی ومنظورتون تجربه ست معذرت میخوام❤️❤️

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

پسر داشته باشید، غرورم داشته باشید، هرکاری دلتون میخواد بکنید

فقط یه بچه ننه بار نیارید زناشونو اینقدر اذیت کنن

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم
اون مجردا هم تحت تاثیر رفتار و تفکرات والدینشون قرار میگیرن یکی از عموهای من دوتا دختر داره پسر ندا ...

زن عموتم خدا عقلش بده 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       
من هنوز حامله نشدم ولی اکه بشم و بهم بگن پسره شاید باورتون نشه ولی کلا حسم می‌خوابه، دلم دختر میخواد ...

ربطی به جنسیت نداره به تربیت مربوطه من پسری که در خدمتم خانواده بیشتر دیدم تا دختر انقد اینو تکرار نکنید 

والا فرقی نمیکنه مهم تربیتشونه و سالم بودنشون من خودم پسر دارم و دوست دارم خدا بهم یه دختر سالم هم بده هردو جنسیتو دوست دارم

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ 

ما تو خونواده خودمون ب دختر بیشتر بها داده میشه اما تو خونواده همسرم برعکس و من خیلی اذیت شدم و تیکه شنیدم چون بچم دختره

کاش ادما یاد بگیرن سرشون تو کار و زندگی خودشون باشه و بدونن ک زمین گرده

🕊✌🏻
تو جهان سوم از این حرفها زیاد میزنن. یه مرد که قد‌ش از خودت بلند تر میشه......

حالا خدارو شکر که شما جهان اولی هستی 🤣🤣🤣

جهان اولی پس درست بخون گفتم وقتی قدش از خودت بلندتر میشه خیلی حس خوبی داره 

حس خوبی نیست بچه ت که نیم وجب بوده دنیا اومده الان قدش از خودت بلندتر شده ؟

2706