2737
2739
عنوان

یه میلیون پول غذا دادیم فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 82 پست
الان دو وعده قورمه سبزی خورد انقد گفت وای چرا تکراریهههه.دعوا اینا نمیکنه ها ..ولی میبینم حرص میخوره ...

خب چند مدل درست کن

من پیاز داغ زیاد درست میکنم 

میریزم تو چند تا قابلمه غذای مختلف درست میکنم

مثلا چند روز پیش قورمه و قیمه و ماکارانی همزمان درست کردم انقدر راحتم هر دفعه هم یکی رو داغ میکنم 

فقط 36 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
من مرغ یا ماهی با پوست لیمو ترش دقت کن سفیداش رنده نشه اب لیمو سماق زردچوبه فلفل دارچین کمی زنجقیل پ ...

چ خوب.عزیزم...ممنون حتما امتحان میکنم.قبلش ماهی تو مزه دار نمیکنی؟

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چند مدل درست کن من پیاز داغ زیاد درست میکنم  میریزم تو چند تا قابلمه غذای مختلف درست میکنم ...

راس میگی اینم پیشنهاد خوبیه... ممنون   

2731
والا منم بارداری داشتم اونم شهر غریب غذا هم از بیرون گرفتم ولی اینجوری نبوده بخدا دیگه ...

عزیزم خیلی گرون شده الان ...یه پرس غذا کم کم 50 60 تومنه 

آبگوشت

عدسی

حلیم

سوپ

دمپخت

بازم هست غذاهای راحتی که وقت نبره

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
هر هفته یه نفر رو بیار  غذای یه هفته تون رو درست کنه بزاره فیریز  البته خودم باشم این کا ...

واقعا آفرین به اراده ت 

عزیزم، یه کم تحرک داشته باش، من چهار ماه بدترین ویار ممکن رو داشتم، یه پسر شیش ساله هم دارم، الانم ب ...

چشمممم...  

2740

عزیزم ایشالا کل 9 ماهو اینجوری نیستی
خیلی سخت نگیر بخودت یه لیست از غذاهای اسون بذار جلوی چشمت فرصت کردی درس کن
حالا یکی دوماهم از بیرون زیاد گرفتی طوری نیست!

بچه ها چرا متوجه نیستین بارداریا باهم فرق میکنه اینقدر دل نشکنین!!!!

عزیزم ایشالا کل 9 ماهو اینجوری نیستی خیلی سخت نگیر بخودت یه لیست از غذاهای اسون بذار جلوی چشمت فرصت ...

آره واقعا اینجا چن تا غذا گفتن میخوام بنویسم رو در یخچال که درست کنم...بیخیال عزیزم ...کلا بعضیا با همه چی مشکل دارن   تاپیک میزدم که صبح تا شب غذا میپزم هم میومدن میگفتن خاک ت وسرت پخمه ای استراحت کن و از بیرون غذا بگیر   

چ خوب.عزیزم...ممنون حتما امتحان میکنم.قبلش ماهی تو مزه دار نمیکنی؟

اول اینایی ک گفتم قاطی میکنم بعد مرغ و ماهی میزارم داخلش یکی دو ساعت حداقل مزه دار بشه بعد داخل تابه میزارم حواست باشه خ خشک نشه خ خوشمزه میشه

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
اول اینایی ک گفتم قاطی میکنم بعد مرغ و ماهی میزارم داخلش یکی دو ساعت حداقل مزه دار بشه بعد داخل تابه ...

ممنون..حتما امتحان میکنم  

نیم  سعته چی میشه پخت آخه..میپزم گهگا ه.وگرنه فک کنم باید 10 تومن فقط پول غذا داد هرماه   ...

خیلی چیزا 😒

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2706