2733
2734
عنوان

یه میلیون پول غذا دادیم فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 82 پست
بوی مرغ و گوشت چرخ کرده حالمو بهم میزنه...رد ضمن والا من غذای نیم ساعته بلد نیستم    حالا ...

کسایی که بارداری راحتی داشتن نمیدونن آدم چی میگه

من انقددددددددد حالم بده که حتی نمیتونم از جام بلند شم روزی ده بار با معده خالی بالا میآوردم، تو یکی دو هفته چند کیلو لاغر شدم ،ضعف شدید داشتم و چند بار بردنم بیمارستان، من البته غذای بیرون هم فرقی نداشت حالم رو بد میکرد

دیگه تو این حالت چجوری آدم آشپزی کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسایی که بارداری راحتی داشتن نمیدونن آدم چی میگه من انقددددددددد حالم بده که حتی نمیتونم از جام ...

عزیزم حالا واقعیتش بارداری من تقریبا راحت محسوب میشه ..تهوع ندارم...فقط بوها شدیدا اعصابمو بهم میریزه ...و فقط به شدت بی حوصلم ..خدا به داد شما برسه 

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
2731
شوهرم غذای مونده نمیخوره    کلا همه درا بستست انگار

بفرستش خونه ننش راااااحت😉😉

کمک که نمیکنه غذای مونده هم که نمیخوره 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
اون غذای بیرون مثلا تازه س؟😕 یه کاری کن نبینه خوب فکر کنه پختی خودت😀

آره خب .چن جایی که میشناسیم میگیریم .تازه و خوشمزه   

شما چرا حرص میخوری؟

شوخی میکنم از دوره ی بارداریت لذت ببر کم اذیت نمیکشی که اما سعی کن غذایه مطمین بخوری من از اون دسته ادمایی بودم که از خودم گذشتم برایه بقیه اما هیچکی قدرمو نفهمید

اره درست کردنش نیم ساعت بقیش ک دیگ در زود پز میبندی تا درست شه انگار تاحالا خورشت درست نکردی

باشه شما خوبی... نه من هیچی درست نکردم تا حالا

عزیزم حالا واقعیتش بارداری من تقریبا راحت محسوب میشه ..تهوع ندارم...فقط بوها شدیدا اعصابمو بهم میریز ...

پس اگر میتونی خودت رو ننداز وگرنه آدم افسرده میشه

من تو ماه چهارمم و انقددد حالم بده

امروز بعد چند لقمه صبحانه مدت طولانی داشتم ببخشید اوق میزدم. نمیدونم کی میخواد تموم بشه این حال بد

برای منم دعا کنید♥

بفرستش خونه ننش راااااحت😉😉 کمک که نمیکنه غذای مونده هم که نمیخوره 

الان دو وعده قورمه سبزی خورد انقد گفت وای چرا تکراریهههه.دعوا اینا نمیکنه ها ..ولی میبینم حرص میخوره  

پس اگر میتونی خودت رو ننداز وگرنه آدم افسرده میشه من تو ماه چهارمم و انقددد حالم بده امروز بعد چند ...

هنوز تهوعت قطع نشده؟

منم همینجوری ام

دیشب یه گندی به خودم و زندگی زدم جلوی مامانم کلی گریه کردم

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
پس اگر میتونی خودت رو ننداز وگرنه آدم افسرده میشه من تو ماه چهارمم و انقددد حالم بده امروز بعد چند ...

منم چهار ماهمه.ایشالا حالت خوب شه عزیزم.دکتر به من میگفت برا حالت تهوع زنجبیل خوبه..میخوای امتحان کن