2737
2734
عنوان

یه میلیون پول غذا دادیم فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 82 پست
فکر کنم غذا دوباره گرم کنی مشکلی نباشه از بیرون بگیری،هرچند من خودم درست میکنم ولی اصلا میل به غذا م ...

گرم میکنم عزیزم.منم فک کنم اینطوری مشکلی نباشه

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا مشکلی نیست مثلا نون مگه همه تو خونه درست میکنن خب اونم از بیرون میگیرن

الان میان میگن تو تنبلی ما خودمون نونوایی میکنیم 

2728
هنوز تهوعت قطع نشده؟ منم همینجوری ام دیشب یه گندی به خودم و زندگی زدم جلوی مامانم کلی گریه کردم

نهههه همین صبح اومدم یکم صبحانه بخورم یهو تهوع گرفتم وسط گلوم گیر کرد لقمه، نمی تونستم کاریش کنم خیلی بد بود خدا رحم کرد تنها نبودم

ببین من همه جا مشما گذاشتم، کنار تختم چنتا هست، چون تا برسم سرویس کثیف کاری میشه. تو کیفم و جاهایی که زیاد میشینم همیشه می ذارم که خونه کثیف نشه.

ولی دیگه نمیدونم کی میخواد تموم شه، 3ماه و خرده ای مداام حال بد😢

منم چهار ماهمه.ایشالا حالت خوب شه عزیزم.دکتر به من میگفت برا حالت تهوع زنجبیل خوبه..میخوای امتحان کن

زنجبیل که خیلی خوردم قرص دمیترون یکم اثر می ذاره ولی معده م شدید درد میگیره دیگه فقط میگم زمان بگذره خدا کمک کنه خوب شم

زنجبیل که خیلی خوردم قرص دمیترون یکم اثر می ذاره ولی معده م شدید درد میگیره دیگه فقط میگم زمان بگذره ...

ایشالا خوب شی عزییزم

2738