2737
2734
عنوان

خانومای متاهل خواهش میکنم بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی با مادر شوهر اینا تو یه خونه خیلی سخته واقعا .

ما هم طبقه بالا میشینیم . به مادرشوهرم هزار بار میگفتم که دخترم رو از گربه نترسون و اون همش میترسوندش تا اینه بچم دیگه وحشت میکرد و همش میگفت گوربه گوربه ..

تا اینکه دیگه الان از گربه نمیترسوندش.

من هم دوست دارم به روش بیارم تا یاد بگیره که من اگه میگفتم نترسونش ، درست میگفتم که همچین عواقبی داره 

اما چیزی نمیگم و گاهی که یادم میاد میخوام بترکم از غصه .بگید مننن چیکار کنم که این متنبه بشه و سر حرف من مظلوم بیاد

2728
مادرشوهرت کارو زندگی نداره مگه چقدر بیکاره واقعا من جای شما بودم قاطی میکردم 

وای خدا خودت طهور کن حتما تنهاست  تو خونه دل تنگ  میشه میخواد بیاد جمع  بشه با خانواده عروسش حرف بزنه  وای به حال شما ها مادر شوهر های آینده هم  شما ها هستید  

مرسی عزیزم

ولی اگه میدونی شوهرت ازابن مرداییه که عاشق مامانشه اصلا بهش دراین مورد حرفی نزن چون بدتر حساس میشه و طرف اونو میگیره

خودت حلش کن،با بی محلی و رسمی برخورد کردن بعداز یه مدت درست میشه

2740
واااای اونموقه یه دعوایی راه میندازه میگه منو تو خونه ی خودم راه نمیدی!

نه گلم  وقتی خانوادت اومدن خودت برو دعوتش کن بگو تو هم بیا تنها نمون تو خونه محبت کن تا در آینده محبت ببینی  چی میشه مثلا اونم بیاد هرچی هم بگه فقط بخند به روش جوابشو هم نده تا خودش خجالت بکشه از حرفش

وای خدا خودت طهور کن حتما تنهاست  تو خونه دل تنگ  میشه میخواد بیاد جمع  بشه با ...

ب نظر شما اون عروس بیچاره حق نداره یروز برای خودش باشه استراحت کنه لباس راحت بپوشع بخوابه بشینه شاید یروز حال وحوصله نداره بدنش درد میکنه یا توخودشه میخوادتنها باشه 

هرروز هرروز رفتن خونه عروس بیچاره واقعا کار درستیه ؟

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
نه گلم  وقتی خانوادت اومدن خودت برو دعوتش کن بگو تو هم بیا تنها نمون تو خونه محبت کن تا د ...

بهش بی احترامی نمیکنم ولی اصلانمیتونم باهاش گرم باشم بگم بخندم اصلا میبینمش یه انرژی منفیه خاصی بهم وارد میشه