2737
2734

من الان ۵ساله ازدواج کردم.بامادر شوهرم اینا تو یه ساختمون زندگی میکنیم.مشکلم از اول زندگی این بوده ک مادرشوهرم فوق العاده فضوله.روزی دوسه بار پامیشه میاد پایین خونه ی ما.بخدادیگه خسته شدم.مهمون نمیتونه بیاد خونم.خانوادم مادرپدرم خواهرام میان خونم مادرشوهرمم پامیشه میاد خونه ی ما ببینه چه خبره دیگه خانوادمم نمیان خونم از بس اومدن و مادرشوهرم رو دیدن...خودمم دیگ نابود شدم چیکارکنم.شرایط مالی خوبی نداریم وگرنه ازینجا پامیشدیم.مجبووووورم که اینجا پیش اینا زندگی کنم.ولی ازتون خواهش میکنم راهکاری چیزی دارین ب من بدین؟امشب انقدر گریه کردم از این شرایط کوفتی ک سرم داره میترکه.نمیتونم با زبون خودم برم بهش بگم انقد نیا پایین.پس چجوری بهش بفهمونم؟؟؟؟؟

1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم شما باید به همسرت بگی ک محترمانه ب مادرش بگه کمتر بیاد....بخدا نگا کن دخترایه الانو از اول با مادرشوهراشون چجورین اصن رووو نمیدن...اگ  من بودم ی دعوا با همسرم میکردم نا خانوما هرچی میکشیم از بی فکری شوهرامونه مقصر اونان

يكي ميگفت هفتا شنبه روضه حضرت مسلم بگيره توخونش يني حتما شنبه باشه  هفتا نشده خونه ي خودشه 

حالا تو اين كرونا نمبشه روضه بگيره دوسه نفرم خوبه باشن روضشو دانلود كنه تو خونش بذاره پخش بشه ايه ي ٢٨ سوره مومنون هم مدام بخونه

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭

راست میگه درو بازنکن بگو خواب بودم یا حموم بودم

زیادم تحویلش نگیر وقتی اومد

به خانوادتم بگو خیلی تحویلش نگیرن وقتی اومد

تو هم تا میتونی نرو خونش و ازش سوال نپرس تااونم کمتر روش بشه بپرسه و فضولی کنه

بعد هروقت خواست بیاد درو دیر بازکن بگو ببخشید داشتم لباس عوض میکردم با ظاهر مرتب برو درو بازکن که یکم رودرواسی بینتون باشه

سوالاشم بپیچون مثلا اگه گفت نهار چی داشتی بگو غذا درست کردم دیگه...

مادرشوهرت کارو زندگی نداره مگه چقدر بیکاره واقعا من جای شما بودم قاطی میکردم 

اره خیلی بیکاره همه بچه هاش متاهلن.تک و تنهاس همش پایین پلاسه من خودم دیگ کم اوردم ب بن بست رسیدم

2706