2737
2739
عنوان

خانومای متاهل خواهش میکنم بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 50 پست
یعنی شما میگه شوهرم بره تنها بامادرش صحبت کنه بهش بگه انقدر تند تند نیا خونمون؟درکل راهکارتون چیه

یجوری بگه ناراحت نشه دیگه .اون زنم حتما منطقی برای خودش داره دیگه.کروناست .همه تو خونه ان.با خودش میگه دق کردم چکار کنم.اگر قرار نیست بچه ادم همدم آدم باشه پس کجا بره؟خونه همسایه.؟شما روزی یکبارو تحمل کن.میتونید نوبتی کنید که اونم ناراحت نشه .یه روز اون بیاد فرداش بگو من مزاحمتون میشم امروز..اومده پیش شما با فضولی و نظر دادن در مورد همه چیز فرق داره..افکار منفی در مورد مادرشوهر و این چیزا که بقیه میگن بریزید دور..شما دیدت مثبت باشه و به دل نگیر.بالاخره خودت پذیرفتی رفتی همسایش شدی دیگه .صبرتم باید بیشتر باشه..

نمیدونم چجوریه یه نظری رو همسایه آدم میگه خیلی سطحی برخورد میکنیم و میگذریم ولی مادر شوهر میگه پیرهن عثمان میشه.قرار نیست شما همه تز ها رو عملی کنی که.سیاست داشته باش.بشنو خوباشو عملی کن ،اونا که بدردت نمیخوره گوشت در و دروازه باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودم بخاطر همین موضوع حاضرنشدم با خانواده همسرم یکجا زندگی کنم چون آرامش خودم برام مهم بود ...

ایشالا هرچی زودتر صاحب خونه بشین عزیزم واسه من هم دعا کنین مشکلاتم حل بشه😔

2728
عزیزم من خودم بخاطر همین موضوع حاضرنشدم با خانواده همسرم یکجا زندگی کنم چون آرامش خودم برام مهم بود ...

کارخوبی کردین که از همون اولش قبول نکردین که بااونا بشینین.کاش منم از اول همین کارو میکردم