2737
2734
عنوان

خانومای متاهل خواهش میکنم بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 50 پست
بهش بی احترامی نمیکنم ولی اصلانمیتونم باهاش گرم باشم بگم بخندم اصلا میبینمش یه انرژی منفیه خاصی بهم ...

حق داری چون آرامش و آسایش از شما گرفته

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کم محلی کن ،نه دعوا راه بندازاین  این کا ر کار ادمای بی سیاست کم عقله.چرا با دست خودت زندگی رو تلخ کنی وقتی میدونی الان نمیتونی جا به جا بشی..با شوهرت صحبت کن.اون زبون مادرشو بهتر بلده .واسطه بهتره تا خودت مستقیم بخوای خودتو خراب کنی.فردا ب پسرش میگه زنت بی احترامی میکنه ب من.زندگی خودتم تلخ میشه باز مجبوری بشینی خودخوری کنی

ب من ربطی نداره ها واقعا 

سرم نریزین فقط ی نظره

شاید بنده خدا اصلا قصد فضولی نداره 

فقط ب خاطر این ک حوصلش سر میره یا مثلا جمع و دوس داره میاد 

من از خدامه مادر شوهرم بیاد خونمون ولی پاهاش درد میکنه نمیتوته بیاد ! (در کل درکی از این ک تن تن بیاد و ندارم !)

ولی اخ مو تخم‌ نکن ب شوهرتم نگو هر چی باشه مامانشه دلشون میشکنه 

2731
ب نظر شما اون عروس بیچاره حق نداره یروز برای خودش باشه استراحت کنه لباس راحت بپوشع بخوابه بشینه شاید ...

چقدر خوبه که خانومایی مثل شما هستن که انقدر با درک و فهم و باشعور هستن...

ب نظر شما اون عروس بیچاره حق نداره یروز برای خودش باشه استراحت کنه لباس راحت بپوشع بخوابه بشینه شاید ...

خب عروسی هم پیش مادر شوهرش راحت باشه دا هر لباسی دلش میخواد بپوشم دا   اگه گفت  حقحق نداری پیش من راحت باشی اونوقت  بد برخورد کنه چون مادرشوهر هم مثل مادرمومه ماهم برده نیستیم که من پیش مادر شوهرم راحتم   هرچند پیش هم نیستیم 

2740
نه کم محلی کن ،نه دعوا راه بندازاین  این کا ر کار ادمای بی سیاست کم عقله.چرا با دست خودت زندگی ...

یعنی شما میگه شوهرم بره تنها بامادرش صحبت کنه بهش بگه انقدر تند تند نیا خونمون؟درکل راهکارتون چیه

چقدر خوبه که خانومایی مثل شما هستن که انقدر با درک و فهم و باشعور هستن...

عزیزم من خودم بخاطر همین موضوع حاضرنشدم با خانواده همسرم یکجا زندگی کنم چون آرامش خودم برام مهم بود میدونم آدمی نیستم ک توروی کسی وایستم یا بی احترامی کنم همون دوری دوستی خوبه البته هر کس یه شرایطی داره منم ۵سال ازدواج کردم مستاجرم ولی فکرم راحته خودمو درگیر حواشی خانواده شوهر نکردم فقط احترامارو حفظ کردم

خب عروسی هم پیش مادر شوهرش راحت باشه دا هر لباسی دلش میخواد بپوشم دا   اگه گفت  ...

عزیزم شما چون پیشه خانواده شوهرت زندگی نمیکنی منم همینطور پس نمیتونی شرایط این خانوم کاملا درک کنی من منظورم بی احترامی ب مادرهمسرش نبود گاهی آدما احتیاج ب خلوت و تنهایی دارن من فقط درکش میکنم همین

شما از زندگی و شرایط کسی باخبر نیستین لطفا قضاوت نکنین

😒😒 قضاوت نمیکنم  عزیزم اگه تو  بدونی من از دست ما در شوهر وخوا هر شوهر چیا کشیدم  میرفتی تو دامن مادر شوهرت نماز میخواندی مادر شوهرم و خواهر شوهرم ی ر یه طرف منو کچل کردی اونقدر کشیدن موهامو و زدن منو من بازم بخشیدم