2733
2739
بله میدونم با صدا نزدن اسم پسرت هم پسرت نارحته هم پیش خانوداه شوهر بد شدی جاری منم اسم دخترشو بعداز ...

میدونم عزیزم ولی چقدر چقدرررررر دردناکه که شوهر ادم فقط به فکر خوشحالی خانوادش باشه و حسرت یه اسم به دل مادر بچش بزاره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی نظییییییییییر این اسم اگر علی تو فامیل حداقل دوتا داشتیم بازم علی میزاشتم ولی حیف علی چند تا بودن ...

ممنون عزیزم  اسم پسرم اسم خدا بیامرز پدر شوهرم هست ک خانوداه شوهرم گذاشتن

میدونم عزیزم ولی چقدر چقدرررررر دردناکه که شوهر ادم فقط به فکر خوشحالی خانوادش باشه و حسرت یه اسم به ...

عزیزم تو تاپیک قبلی هم گفتم اسم پسرمو هم خانوده شوهر انتخاب کردن و مجبورم کردن ک اسم پدرشون بذارم منم قبول کردم از اولم  قبل از همه خودم اسمشو صدا زدم بخاطر گل پسرت کوتاه بیا و اسشمو صدا بزن و با سیاست اسم بچه دومت خودت انتخاب کن

2728
ممنون عزیزم  اسم پسرم اسم خدا بیامرز پدر شوهرم هست ک خانوداه شوهرم گذاشتن

خدا برات نگه داره   این اسم به این کوچیکی واقعا یه ابهتی داره و یه آوا مهربونی 

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

عزیزم تو تاپیک قبلی هم گفتم اسم پسرمو هم خانوده شوهر انتخاب کردن و مجبورم کردن ک اسم پدرشون بذارم من ...

اره دیگه در نهایت صدا میزنم ولی من غلط کنم دیگه بچه بیارم وقتی اجازه هیچیش با من نیس عمرا

خدا برات نگه داره   این اسم به این کوچیکی واقعا یه ابهتی داره و یه آوا مهربونی

دقیقا و عاشق خودش و اسمش هستم همیشه اسمشو با عشق صدا میکنم بخاطر حضرت علی خیلی اسمشو دوست دارم

2740
شاید برا شماداشته باشه دلیل نمیشه کلا اسم با ابهتی باشه برا همه.

شما دیدین که من بگم باید برای همه با ابهت باشه!؟ این ها سلیقه ای هست و داشتیم با یک خانم دیگه در موردش حرف میزدیم از سلایق شخصیمون! 

و اینکه دوست عزیز من اومدم تو این تاپیک اون همه اولین پستم براتون تایپ کردم که شاید کمکتون کنم و ممنون که انقدر بی دلیل جوری گارد میگیرین که آدم حالش بد میشه...

بیخیال...مهم نیست. 

امیدوارم بچه ات هم به سلامت به دنیا بیاد و دامادش کنی. خوش نام و خوشبخت باشه. 

شب خوش

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

دو تا دخمل دارم .. انشاا...سومی پسر شه.. عاشق پسرم‌..میزارم‌اووومم .فعلا بردیا

تا اون موقع ببینم چه اسامی جدیدی کشف میکنم.. عجق وجق نباسه فقط ندونیم پسره یا دختر  وااللااع

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
2706