2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسرم ۷ سال و نیمشه .

اسم قشنگش  رُهام هست 

عااااااشق اسمشم 

هیچ وقت پشیمون نشدم هیچ روز ب روزم بیشتر عاشق اسم نازش شدم

کاربر قدیمی ام رمز عبورمو یادم رفته خیلی ناراحتم😪😪😪برای شفای بیماران کرونایی صلوات🙏

نویان قشنگه و معنیش هم قشنگه 

من اسمشو گذاشتم آبتین 

با همسر انتخاب کردیم البته پیشنهاد همسر بود و منم بدم نیومد 

آبتین یعنی مرد مهربان و فداکار .مردی با خصلت پندار نیک گفتار نیک کردار نیک 

و اسمی از شاهنامه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

بچه ندارم

ولی این سبک اسم هارو دوست دارم: نیکمهر-نیکشاه-هومهر-پاکمهر-پندار

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
مرسی مهربون همچنین شما عزیز دل❤

💚💙💚

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
من ایلیا دوست داشتم 😭

صداش کن

پسر من جون من 

پسر جونم 

جان من  

جانان من 

جانان 

همینطور ادامه بده ب گوشش آشنا میشه و اسمش جانان صدا کن  😊😊

دیگه در این حد ب فکرم رسید 😁 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
صداش کن پسر من جون من   پسر جونم  جان من   جانان من  جانان  همین ...

تا الان که عزیزم و عشقم و پسرم صداش کردم بزرگتر که بشه دیگه باید اسمشو کامل صدا کنم خودم امیر دوست دارم ولی خودش میگه نه امیر حسینم

مهدیاراسم پس عزیزمه.  خیلی خوشحالم که خدامهدیارروبه ماداد، ازاسمشم خیلی راضی هستیم چون هم خیلی ...

گلم  مهدیار   یعنی یار وطن

مهدی یار : یعنی یار حضرت مهدی

نوشتنشون جداس 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
من ایلیا دوست داشتم 😭

وا چقدر یه دنده ای می خوای چی رو ثابت کنی فکر می کنی اگه صداش نکنی شوهرت میگه وای چه اشتباهی کردم تو زندگی گاهی زن و مرد بخاطر هم دیگه باید کوتاه بیان بچه بعدی رو هم تو انتخاب کن امیرحسین هم از ایلیا قشنگتره 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین