2752
2734
اره دیگه باید سعی کنم 😔

سرت بالا هیچوقت غم نبینی موفق باشی🤗💙💚

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخش ک نارحتت کردم آخه هر مادری زود اسم بچشون میگه تا بخاد صداش کنه تو ک شوهرت گذاشته اسمشو صدا نکرد ...

نه فدات شم چه ناراحتی منم حسین اسم پدر شوهرمه برا همین نمیتونم کامل صداش کنم شوهرم فقط خواست باباشو خوشحال کنه فقط همدردیم عزیزم 

2731
والا من همیشه خواستم امیر صداش کنم خودش لج میکنه میگه امیر حسینم

عزیزم من روانشناسی خوندم... 

الان این بچه داره تلاش میکنه که خودش رو به شما اثبات کنه... 

داره تلاش میکنه که مادرش اسمش رو بپذیره... 

من پیشنهاد میکنم یکم بیشتر فکر کنید... 

و البته در نهایت این زندگی شماست و خودتون تصمیم گیرنده هستید. به هرحال اون پسر بچه من نیست که بخواد تاثیرات منفی آینده اش رو من باشه اما خواستم بهتون یه اشاره ای کنم که کارتون به این کم خطری که فکر می‌کنید نیست. 

موفق باشید

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

بنظر من اسم پسر گذاشتن راحتتر از اسم دختر گذاشتنه

ی عالمه اسم قشنگ هست

حتی اسمای قرآنی و عربی و ائمه هم تنوع بیشتری دارن برای پسرا

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
اسم پسرم علی هست عاشق اسمشم

بی نظییییییییییر این اسم اگر علی تو فامیل حداقل دوتا داشتیم بازم علی میزاشتم ولی حیف علی چند تا بودن و گفتم بعدا مشکل ساز میشه و اسم پدر شوهرم علی هست آخه 

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

نه فدات شم چه ناراحتی منم حسین اسم پدر شوهرمه برا همین نمیتونم کامل صداش کنم شوهرم فقط خواست باباشو ...

بله میدونم با صدا نزدن اسم پسرت هم پسرت نارحته هم پیش خانوداه شوهر بد شدی جاری منم اسم دخترشو بعداز 3 سال صدا میزنه اونم گاهی مجبور میشه چون اسم دخترشو شوهرش گذاشت همه بهش بد میگفتن ک چرا اسم دخترشو صدا نميزنه بعداز اینک دختر دومش بدنیا آمد اسمشو خودش گذاشت و اسم دختر دومش با عشق صدا میکنه من ناراحت میشم ک اسم اسمه گناه بچه چیه بخاطر لج لجبازی از صدا زدن اسم توسط مادر محروم بسه

بنظر من اسم پسر گذاشتن راحتتر از اسم دختر گذاشتنه ی عالمه اسم قشنگ هست حتی اسمای قرآنی و عربی و ائ ...

دقیقا سر دخترم خیلی درگیر بودم 

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

با احترام عزیزم. برای من داره ❤️😊

شاید برا شماداشته باشه

دلیل نمیشه کلا اسم با ابهتی باشه برا همه.

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2706