2737
2739
بعضی وقتا شرایط باعث میشه یه انتخاب غلط بکنی

اره بخدا شرایطم بد بود مادرم خواهر کوچیکم که عزیزدلش بود رو شوهر داده بود من شده بودم مورد تحقیر همه انگار مادرم با من لج داشت رو همه خواستگارام عیب میزاشت

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
من هم خوشگل بودم هم تحصیلکرده هم نجیب منتها مادرم احمق بود همه رو الکی رد میکرد و بیشعورا رو تو خونه ...

متاسفانه خیلیها رو دیدم که پدر یا مادرشون با تصمیم غلط باعث مشکلاتشون شدن

اگه منم به حرف مادرم گوش میدادم، امروز زندگیم پر بود از پول و خونه ولیکن مال حرام و مرد هرزه

گوش ندادم به حرفش و محکم روی تصمیمم موندم،واسه انتخابم دلایل قوی داشتم، پاکی، تعهد، کار حلال و اخلاق، مامانم تا آخربن لحظه مخالف بود ، حتی چندبار که من و همسرم باهم بودیم زنگ میزد و کلی سرزنشم میکرد و همسرم همه ی حرفهاشو می شنید و سکوت میکرد ولی من یقین داشتم باهاش خوشبخت میشم

وحشتناک اینکه، از وقتی ما ازدواج کردیم و راضی هستیم گاهی حرف میکشه وسط و سرزنشم میکنه که اگه من مجبورت نمی کردم باهاش ازدواج کنی الان معلوم نیست باکی بدبخت میشدی

یبار بهش گفتfirst book(مجازی) میگفت از قیافه فلانی بدم میاد ولی من بهش گفتم خیلی ماهه باید زنش بشی!!!!!

همسرم😶😶😶

من😯😮

حتی یبار دخترخاله م بهم گفت چقد ساده بودی اگه مامانت نبود الان تو هم شوهرت مث من مشروب خور و خانوم باز بود، الان دیگه شوهرتو دوست داری؟

گفتم بابا، دختر خاله جون، مامانم انگار آلزایمر گرفته، ما چند سال باهم دوست بودیم و هنوز حلقه دوران دوستیمون دستمونه و حلقه ازدواجمون تو صندوق خاک میخوره،

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرم همیشه میگفت کاری میکنم حسرت لباس عروس به دلت بمونه همسرم رو هم قبول نداشت من به زور راضیشون کردم و ابروشون رو بردم تا اومدن رضایت دادن منتها من با شوهرم شرط کردم سریع برام عروسی بگیره راحت شم برم حتی حاضر نبودم دوماه تو نامزدی بمونم سریع رفتم از خونه بابام. 

2742
مادرم همیشه میگفت کاری میکنم حسرت لباس عروس به دلت بمونه همسرم رو هم قبول نداشت من به زور راضیشون کر ...

😯😯

واسه سلامتیه بچه هام صلوات و محمدی بفرست        خب چیه امیدم بعد خدا بچه هامن  

شوهرم اول دوسم داشت باورش نمیشد بله گفتم اما وقتی دید مادرم چجور باهام رفتار میکنه براش بی ارزش شدم و بعد بارداری و بچه نمیتونم به خودم و به همسرم برسم باعث شد از هم دور بشیم

به نظرم توجیه خوبی نکردی که حق نداری به گذشتت فکر کنی  تحجر فکر رو میرسونه

واقعن خودت ب همسرت حق میدی پشیمون باشه از اینکع دخترای قبلی ک رفته خواستگاریشونو نگرفته

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
واقعن خودت ب همسرت حق میدی پشیمون باشه از اینکع دخترای قبلی ک رفته خواستگاریشونو نگرفته

اگه زندگیو براش جهنم کرده باشم بله

2740
شوهرم اول دوسم داشت باورش نمیشد بله گفتم اما وقتی دید مادرم چجور باهام رفتار میکنه براش بی ارزش شدم ...

بچت چند سالشه؟منم خواستگارای زیادی داشتم شغلشون و شرایط مالیشون از شوهرم خیلی بهتر بود ولی من اون جیزهایی میخواستم نداشتن بعضا درسته موقع دعوا یادم میفته خواستگارام ولی به خودم میگم یادت نره با خدا معامله کردی

ویژگی خوب اینه که پول تو جیبی زیاد بخوام بهم میده و اگه خونه شلخته باشه یا کلا غذا نذاشته باشم لباسا ...

اگ اون چند مورد اولو عنوان تایپیکت میزدی خااانم بود ک میریخت و میگفت خوشبحالت ما نداریم شوهرم خسیسه یا کسی بگه شوهرم خسیسه میگن اره نمیشه با خسیس ساخت ...یکی میگفت شوهرم همش غر میزنه اون دفعه یکی تایپیک زد ک شوهرم چون غذام خوب نشده قهر کرده 

ببین اولا سعی کن ک نکات مثبتشو هم ببینی 

از طرفی میگی ب مرور اینجور شده خواهر گلم نمیگم دنبال عیبی تو خودت بگرد ولی دنبال ریشه این تغییرات باشه علتش چیه 

ولی زندگی زناشویی دوطرفس شما هم باید ب خودتون برگردید ببینید چقد موثر بودید تو این رفتارا 

گفتم ک اینا مشکلات حاد یا غ ق حلی نیستن با صبوری با زبون خوش همکاری دیدمثبت میشه با توکل بر خدا حلشون کرد 

مثلا ب همسرت با کلمات عاشقانه و در کمال ادب بگی 

دوس دارم توی جمع مث ی جنتلمن باشی شوهرمن ک اینقد آقاس فلانه ...حیفه تو جمع...

یا برای جابجایی خونه دلایل عقلی و منطقی بیارید ک ن حالت غر باشه 

بعدم اگ جاتون زیاده اتاق ی خوابه چ اشکال داره خیلیا ی اتاقم از خودشون ندارن نمیگم سکوت کن ولی گاهی سازش و صبر و یواش یواش مطرح کردن خواسته هات میتونه موثر باشه یا از راه قلق خاص همسرتون مطرح کنید.

میدونم ما زنا رو نگا همسرمون گاهی ممکنه حساس بشیم تذکر بدیم ولی ی نگاه حق انسانه ازاده نه خیره شدن...نه 

ولی اینکه چشم بدوزیم ببینم چشمش ب کی میفته نه

اگ اول زندگیتونه شما هم ب خودت برس 

از خداوند کمک بگیر 

باور کنید در هر ازدواجی  ممکنه خیییلی مشکلات باشه اصلا فکر نکنید ممکن بود با ی مورد ازونا ازدواج میکردید خیلی وضعیتتون بهتر بود 

ولی همین احترام ب حق نفقه و اینکه ب توان جسمیتون ک اگ نتونید کار کنید هم قابل ستایش مطمئنم کلی رفتار کوچک ولی باارزش دیگ هم دارن شما الان شاید نتونید بگید 

از خداوند کمک بگیرید ان شاءالله کمی کسری های زندگیتون برطرف بشه خوبی ها پاربرجا بمونه و تقویت بشه

شما هم شاکر باشید بگید الحمدلله مهم الان یه همسر سالم دارم دستش ب دهنش میرسه مریض روحی نیست معتاد نیست .....نکات مثبتشو برای خودتون مرور کنید ان شاءالله خوشبخت باشید.

نه هیچی ازش یادم نیس اهنگه

دختر خوجمل، زیبایی و تحصیلات رو خیلیهای دیگه هم دارند و البته فاکتورهای خوبین

ولی مردهای موفق فقط بخاطر اینها نیست که از خانمی خوششون میاد، شاید یک مرد موفق دنبال زن زیبا و تحصیل کرده باشه، شاید دو مرد، ولی بطور اتفاقی ۶ مرد شایسته دنبال چنین کیسی نیستن

ی دفتر وردار و خصوصیات خوب دیگه ت رو هم بنویس

خوبه که خوشگلی و تحصیلکرده، ولی شک ندارم ی خصوصیات خوب دیگه ای داشتی و یا داری که سختیهای این ازدواج باعث شده یادت بره، دوباره پیداشون کن، حتی اگه بری مشاوره، باز کار مهم رو خودت باید انجام بدی، پس آسته آسته، مشکلاتی رو که لیست کردی کم کم پاک کن اونم با توانایی ذهنت،

مثلا از چه راههایی می تونی کاری کنی که همسرت خودش مایل بشه برید تو یکی لز خونه های بزرگترتون

یا همسرت رگ خوابش برای، بیشتر محبت کردن، چیه

آروم آروم، تو ی روند زمانی، حتی با کمک ی مشاور خوب، و بدون درد و دل با نزدیکان و حفظ این اسرار، قطعا می تونی دوباره همون دختر موفق سابق بشی

پس بسم الله

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
اگه زندگیو براش جهنم کرده باشم بله

نمیدونم شما اوضاعتون چطوریه ولی من بهش میگم خیانت که شوهرم بعد ازدواج با من ب زنهای دیگه ای فک کنه مخصوصن اونایی ک رفته بوده خواستکاریشون هرچقدرم بد باشم

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم

بله قطعا

پس این همه مشاوره و یا نهایت جدایی رو برای کی گذاشتن

صورت مساله رو که نمیشه پاک کرد

تا مثل یه غده سرطانی که درمان نشده یه روز تمام زندگی رو بگیره

اگ اون چند مورد اولو عنوان تایپیکت میزدی خااانم بود ک میریخت و میگفت خوشبحالت ما نداریم شوهرم خسیسه ...

من چون همه فامیل رفتن اجاره نشینی خونه های عالی باباشونم بهشون جهاز خوب داده من با اینکه خونه خوب دارم اما دارم تو خرابه زندگی میکنم بابامم جهاز نداد همه وسیله هام ارزون و ایرانیه اشکم در میاد روم نمیشه کسی رو دعوت کنم

2706