2737
2734
ویژگی خوب اینه که پول تو جیبی زیاد بخوام بهم میده و اگه خونه شلخته باشه یا کلا غذا نذاشته باشم لباسا ...

ببخشیدا ولی توهم خدارو میخوای هم خرمارو

واسه سلامتیه بچه هام صلوات و محمدی بفرست        خب چیه امیدم بعد خدا بچه هامن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وقتی اومد سعی داشت مودب جلوه کنه و اینکه وعده وعید میداد بهم الان جوری خونه و وسایل خونه برام اماده ...

ببین عزیزم پس شما ملاکت مادیات بوده ، و این باعث شده ایراداشو نبینی، الان تنها کاری که میتونی بکنی اینه که راضیش کنید ، با هم برید مشاوره که انشاالله ایشون رفتاراشون رو اصلاح کنن

فرزندانم عاشقانه دوستتان دارم و آرزوی من دیدن خوشبختی شماست💗💗
بخاطر بچم

واقعا مسخره است  شما نمیدونی چه خانمهایی هستن که با کلی التماس باید دوقرون پول از شوهرشون بگیرن  یا مردی که هرچقدزم خوشگل و سر باشه خیانت کنه چه روزگاری ازت سیاه میشد  مردی که تورو درک میکنه و توخونه کمکت کنه رو نمیبینی بعد به این فکر میکنی لحجه داره و بجای بله میگه ها؟ عزیزم شوهرت مشکلی نداره شما فیلتون یاد هندوستان کرده  فکر کردی جدا بشی خواستگارهای زیبا نجیب میان سراغت بجای این فکرهای بچگوته سعی کن شوهرتو دوست داشته باشی و از در سیاست کارهای که دوست داری رو واردارش کنی انجام بده برات

2740
ببین عزیزم پس شما ملاکت مادیات بوده ، و این باعث شده ایراداشو نبینی، الان تنها کاری که میتونی بکنی ا ...

من خواستگار مهندس و کارمند رسمی بانک و همه جوره داشتم اما مادرم قبول نمیکرد میگفتن غریبه نه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

هرکی ی ایرادی داره 

اینکه فارسی حرف نمیزنه یا چهره و تیپش مطابق میلت نیست رو از اول دیدی و انتخاب کردی پس الان حق اعتراض نداری 

اگر هم محبت نمیکنه که اون قضیه اش جداست باهاش صحبت کن و نیازت رو بهش بگو 

در اخر هم اینو یادت باشه همه ادما بدی دارن خوبی هم دارن فکر نکن با بقیه خواستگارات حتما خوشبخت میشدی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ویژگی خوب اینه که پول تو جیبی زیاد بخوام بهم میده و اگه خونه شلخته باشه یا کلا غذا نذاشته باشم لباسا ...

خب بنظرمن با این خصوصیات معلومه آدم بدی نیس

شما شاید زیادی روش حساس شدی

ب این‌فک کردی شاید اون خواستگارام ک اومدن شاید فقط درنگاه اول خیلی خوب بودن 

همه اولش عالی جلو میدن 

مهم‌ بعدشه

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
من به قسمت و تقدیر اعتقادی ندارم .وقتی مثلن خاستگار میاد .خودت انتخاب میکنی پس چرا میگن قسمت بود

بعضی وقتا شرایط باعث میشه یه انتخاب غلط بکنی

واسه سلامتیه بچه هام صلوات و محمدی بفرست        خب چیه امیدم بعد خدا بچه هامن  
واقعا مسخره است  شما نمیدونی چه خانمهایی هستن که با کلی التماس باید دوقرون پول از شوهرشون بگیرن ...

من حرصم از خونه و وسایل خونه میگیره خسته شدم نفسم داره میگیره اما میگه دو سال باید تحمل کنی بعد میریم خونه بزرگه بخدا۳ تا خونه داره وضعم مثل گداهاس یا وسایل خونه همش با پول توجیبیام از حراجی میخرم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2706