2733
2734
نه هیچی ازش یادم نیس اهنگه

منم دقیقا ی بار تو ماشین ی اهنگ شنیدم زبان خاصی بود واقعا تا پیداش کردم اونم از طریق این اپ خیلی سخت بود 

اگ از کانال خاصی دیدید شاید دوباره تکرار بشه پخشش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آنقدر درباره تاریخ رندگفتن به همه اعداد حساس شدم و دنبال اعداد رند هستم😂😂

آفرین دقیقاااا🤣🤣😍🤩

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
مگه زندان هست خوب انسانه میتونه به گذشتش فکر کنه! یه زمانی ادم ناپخته هست یه تصمیم اشتباه میگیره ق ...

این ینی از هم پاشیدن یه زندگی اونا ک نمیان دوباره خواستگاریش

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2740
خب چی بگیم این بهترین و راحت ترین توجیه واسه کارامون

آره واقعا توجیه

قسمت اون چیزی ک خودمون ب وجودش میاریم 

ی جوری میگن قسمت انگار آدمی ک اسلحه گذاشته سرمون ک تو بد رو انتخاب کن 

قسمت ساخته ی ذهن خودمون همین 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
فارسی حرف زدن رو خوب بلد نیس جلوی خانوادم پاشو دراز میکنه مخاطب قرارش میدن جای بله میگه ها؟؟خیلی بیش ...

چرا جدا نمیشی

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
راستی شما میتونید چند تا ویژگی مثبت همسرتون هم بنویسید؟ چرا معایبشو لیست کردید فقط گلم  اصلا ...

ویژگی خوب اینه که پول تو جیبی زیاد بخوام بهم میده و اگه خونه شلخته باشه یا کلا غذا نذاشته باشم لباساشو نشورم هیچی نمیگه خودش انجام میده و اینکه اهل خیانت نیس فقط چشمی!

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
مرده زیبا رو باید انداخت جلو گربه ها ببخشیدا .مرد باید مرد باشه نه زیبا زن باید زیبا باشه

شوخی کردم معمولی. هستم به همسرم میام البته همه میگن بهم میاید

این شما هستید که به دیگران می آموزید چگونه با شما رفتار کنند
من امشب تازه یادم اومد مثل اون نیستم من

خب دیگه وقتی همدیگرو انتخاب کردین یعنی بهترین گزینه واسه هم بودین نباید با بقیه مقایسه بشید

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706