2733
2734
چون هرچی خواستگار خوب بود برا زیر۲۱ سالم بود رسیدم به۲۳ دیگه کسی نبود منم شرایط خوبی نداشتم تو خانوا ...

ای بابا عزیزم برو مشاور خودت و شوهرت چون مشکل تون بزرگ اگ تا ب جاهای باریک کشیده نشده 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

واقعا چه معنی داره وقتی یکی از شرایطش ناراضی هست، یکی دیگه بیاد بگه من خیلی راضی ام؟؟؟

خب خوش به حالتون که راضی هستید.

این بنده خدا الان دنبال آرامش هست.

اگه می تونید بهش آرامش بدید، راهکار بدید زندگیش بهتر بشه....

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مشاوره کمک بگیر خیلی علمی و اصولی راهنماییت می کنن 

میگم گلم برای اون آهنگ عربیه اگ چند کلمشم بلدید یا سرچ کنید یا بدید به اپ شازم مشخصاتشو بهتون میده بعد ویدیو کلیپشو دان کنید

2731
اگه خواستگارای قبلیت داغون بودن و فاکتور جالب توجهی نداشتن، الان انقده حرصت نمی گرفت و ناراحت نبودی ...

من هم خوشگل بودم هم تحصیلکرده هم نجیب منتها مادرم احمق بود همه رو الکی رد میکرد و بیشعورا رو تو خونه راه میداد

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

😞❤️

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
از مشاوره کمک بگیر خیلی علمی و اصولی راهنماییت می کنن  میگم گلم برای اون آهنگ عربیه اگ چند کلم ...

نه هیچی ازش یادم نیس اهنگه

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
ای شیطون فرصت طلب 😂🤣

😂😂😂😂😂خب آخه لازم نبود تعداد خواستگارا رو بگه همون فقط مشکل شوهرش می‌گفت کافی بود🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

اون چشمش به خانم ها لاغر و ظریفه شما هم چشمت به مردای زیباتر و عالی تری که خواستگارت بودن

همش همدیگرو با ادم های زیباتر مقایسه میکنید !!!!!

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

من خواستگارهایی داشتم که اگه شرایطشون و موقیعتشون دو بگم همه میگن وااااا چرا نرفتی 

اما با دلایل عقلانی رد شون کردم 

از طرفی همیشه معتقدم خانم باید از اقا  سرتر باشه 

و الانم باعقل انتخاب کردم و این موصوع صدق میکنه که بنده حقیر از همسر بزرگوارم     سرترم 

ولی نه اونقدی که این فاصله زیاد باشه و باعث ناراحتی و....  

بنطرم باید با عقل انتخاب کرد