2737
2739
عنوان

مامان عروس دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 55 پست
مگه از مامانت میترسی عزیزم بگو میخوام نزنم والا چکار برام کرده مگه😕😕😕 منم بخاطر تنهایی اساس کشی ...

منم جفتم اومد پايين چون ديسك دارم خيلييييي اذيت شدم

مرنج و مرنجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مامانت بگو شاید عروستون دوست نداره زنگ بزنی وقتی خودشم بهت زنگ نمیزنه

دقيقا گفتم شايد از من خوشش نمياد گفت نه حتما ازت ناراحته كا پاگشاش نكردي

(توبارداري وسط اثاث كشي با جفت پايين چه جوري پاگشاش ميكردم نميدونم)

مرنج و مرنجان
2728
منم جفتم اومد پايين چون ديسك دارم خيلييييي اذيت شدم

منم کلی سختی کشیدم از یه طرف شوهرم و مادرش میگفتن چرا خونوادت نمیان کمکت 

از یه طرف مامانم میگف تو رفتی خونه مادزشوهرت خودشم بیاد کمکت 

😔

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
مامان منم همینه،اوایل به حرفش گوش میدادم توجه و احترام و محبت همیشه از طرف من بود واقعااذیت میشدم،از ...

گناه دارن مامانا

نميدونم چه جوري بگن قانع شه

اصلاااااا به هيچ صراطي مستقيم نميشه فقط بدو بيراه ميگه بهم

مرنج و مرنجان

ب محض عروسیشون باردار شدی و اسباب کشی؟ خب نیومده خونتون احتمالا چون پاگشا نکردی. و درصد بالایی از عروسای همین سایتم باشن بدون پاگشا نمیرن کمک. 

صرف نظر از عروس و خواهرشوهری، دوتا کارگر بگیر منت کسی نباشه سرت  راحت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
منم کلی سختی کشیدم از یه طرف شوهرم و مادرش میگفتن چرا خونوادت نمیان کمکت  از یه طرف مامانم میگ ...

دقيقا از يه طرف مادر شوهرم نميذاشت شوهرم كمكم كنه

مرنج و مرنجان

نه شما میتونی واسه تلفن نزدن و کمک نکردن در اسباب کشی متوقع باشی

نه عروس تون برای پا گشا نکردن و زنگ نزدن

هیچ کدوم زوری نمیشه، نه محبت، نه احترام، نه کمک

مامانتون هم یه چیزی میگه بگین باشه و کار خودتون را انجام بدین

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
ب محض عروسیشون باردار شدی و اسباب کشی؟ خب نیومده خونتون احتمالا چون پاگشا نکردی. و درصد بالایی از عر ...

به محض عروسيشون اثاث كشي داشتم دو ماهه باردار بودم

من كه توقع كمك ازش نداشتم

ولي اون حتي زنگم نزد تبريك بگه

زنگ زد كه بريم براي من لباس بگيريم ولي تبريك نگفت

مرنج و مرنجان

خوب الان اون دلش نخواسته زنگ بزنه گله ای نیست

شما هم دعوت نکن توقعی نیست

الان مادرت این وسط مشکله ک نباید دخالت کنه همین

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
بگو مادرت بیاد کارای مهمونی و کنه دعوتشون کنه 

خودم بيشتر از يه ربع نميتونم بشينم به خاطر ديسكم درد زيادي دارم

صرفا بايد دراز بكشم اين ماهاي اخر

مرنج و مرنجان
به محض عروسيشون اثاث كشي داشتم دو ماهه باردار بودم من كه توقع كمك ازش نداشتم ولي اون حتي زنگم نزد ...

احتمالا اون توقع پاگشا داشته ک زیادم نا ب جا نیس ب هرحال کی نزدیک تر از خواهر واسه دوماد. 

تبریک نگفتنش یطوریه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706