2752
2734
عنوان

لطفا بخونید و نظرتون رو بگید

110 بازدید | 9 پست

من با یه آقایی قرار داشتم برای آشنایی

اول اینکه هی ساعت قرارمون رو دیر کرد گفت نیم ساعت دیر تر یک ساعت دیرتر و ترافیک و این حرفا

بعدش که رسیدم سر قرار نیومده بود زنگ زدم بهش گفت تو راهم و دوستم هم باهامه و دوستم فلان جا کار داره و یه کم همراه ما باشه بعد اون بره جایی که کار داره و ما هم بعدش بریم سر قرار خودمون

من قبول کردم اومد محل قرارمون دنبال من و دوستش هم بود چندتا کار داشت انجام داد رسوندیمش و ما رفتیم

حالا به نظرتون نباید اینا و این شرایط رو قبول می کردم؟

من همون جا که رسیدم سر قرار بهش زنگ زدم ببینم کجاست وقتی فهمیدم دوستش هم باهاشه بهم بر خورد چون بهم نگفته بود قرار بود تنها باشیم گفتم پس بذاریم برای یه روز دیگه اینطوری که نمیشه دوستت هم باشه بعد بریم به کاراش برسه بعد برسونیمش و بریم سر قرار خودمون من می خواستم با تو باشم

ولی بهونه آورد و من کوتاه اومدم

به نظرم اشتباه کردم قبول کردم باید بر می گشتم

با آدم انقدر یلخی که اهمیتی به قرارش و طرفش نمیده هم ادامه نمی دادم از همین اول داره خودش رو نشون میده طرف به نظرم

نظر شما چیه؟شما بودید چی کار می کردید؟بعد اصلا با این آدم ادامه می دادید؟

من باشم همچین ادمی رو کنسل میکنم، بنظرم رفتارش، شخصیت شما رو زیر سوال برد، مردم توی قرار اول صدشونو میذارن و بهترین خودشونو نشون میدن این اقا هنوز اشنا نشده گند زد که، درست نبود رفتارشون بی احترامی به شما و تایمتون بود. من نمیپذیرم

والا ما تو قرار اول مردیم و زنده شدیم 

این از اوت بیخیالاس که محض سرگرمی میخواد باهات باشه

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
من باشم همچین ادمی رو کنسل میکنم، بنظرم رفتارش، شخصیت شما رو زیر سوال برد، مردم توی قرار اول صدشونو ...

آهان دقیقا حرف دل منو زدی من دقیقا همینا اومد تو ذهنم و گفتم از همین اول گند زد و اصلا رفتار درست بلد نیست

کلا رفتار درست بلد نبود انگار،خیلی هم از رابطه قبلیش و طرفش حرف میزد و از منم می پرسید

من بدون جزئیات و سر بسته می گفتم ولی اون کلی با آب و تاب و احساس و با جزئیات گفت از اینم هم خیلی بدم اومد هم تعجب کروم خوب اگر رابطه ات تو ذهنت تموم نشده چرا با یکی دیگه اومدی بیرون

2731
آهان دقیقا حرف دل منو زدی من دقیقا همینا اومد تو ذهنم و گفتم از همین اول گند زد و اصلا رفتار درست بل ...

با این توضیحات، طبق چیزی که از جامعه دیدم و از روانشناسان رابطه شنیدم، بهترین کار اینه تا حسی بوجود نیومده خودتو نجات بدی، فرار کن خواهر فرار، اصلا کیس مناسبی نیست، عملا بهتون بی احترامی کرده خیلی زشته واقعا بدم اومد😐

من اول احساس کردم طرف ماشین نداشته و رفته دنبال ماشین همین دوستش اونم گفته کار دارم گفته باشه بریم کارتو رو هم انجام بدیم منم به قرارم برسم 

و من به شخصه حتی اگه ببینم ماشینش برا خودش بوده باشه بازم ادامه نمیدم 

من اول احساس کردم طرف ماشین نداشته و رفته دنبال ماشین همین دوستش اونم گفته کار دارم گفته باشه بریم ک ...

نه ماشین خودشه

منم خیلی بدم اومد نظرم رو اینه ادامه ندم 

البته متوجه شد ناراحت شدم منم گفتم آره کارت زشت بود

در مورد اکسش هم گفتم خوب وقتی هنوز رابطه ات تو ذهنت تموم نشده چرا میای سراغ کس دیگه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود