2737
2734
عنوان

مامان عروس دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست

به مامانت بگو همسرم باید بگه پا گشا کن به دروغ بگو  همسرم میگه فعلا بارداری وسنگین وجفتتم که پایبن  فردا خدای نکرده مشکلی پیش اومد من میدونم وتو 

بچه مشکلی براش پیش بیاد عروس میاد برام چیکار میکنه زندگی خودم اشوب شه چی میاید کمک

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
دقيقا از يه طرف مادر شوهرم نميذاشت شوهرم كمكم كنه

اینم شانس مایه خاهر از هیچ جا شانس نیوردیم😧😧😧

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شما میتونی واسه تلفن نزدن و کمک نکردن در اسباب کشی متوقع باشی نه عروس تون برای پا گشا نکردن و زن ...

دقيقا منم ميگم گله ندارم زنگ نزده

ولي مامانم ول نميكنه كه

الان من هفت ماهمه

از ماه دوم هر روز زنگ ميزنه ميگه بعد چند روز كه ميگم باشه بدوبيراه ميگه بهشم ميگم مامان من باردارم استرس برام بده بدتر ميكنه

مرنج و مرنجان
2731
خودم بيشتر از يه ربع نميتونم بشينم به خاطر ديسكم درد زيادي دارم صرفا بايد دراز بكشم اين ماهاي اخر

خودت و بچت وهمسرت الویت باشید همیشههههه

بی خیالشون زنگ مادرتم یه خط درمیون جواب بده که استرس و اعصاب خوردی نگیری برای جنینت خوب نیست 

احتمالا خون داداشت رو کرده تو شیشه مامانتم پسر دوسته واس همینه

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
احتمالا اون توقع پاگشا داشته ک زیادم نا ب جا نیس ب هرحال کی نزدیک تر از خواهر واسه دوماد.  تبر ...

به نظرم وسط اثاث كشي و بارداري توقع پاگشايي خيلي نا به جاس

مرنج و مرنجان
2740
خودت و بچت وهمسرت الویت باشید همیشههههه بی خیالشون زنگ مادرتم یه خط درمیون جواب بده که استرس و اعصا ...

واي مامانم جوابشو يه بار ندم نميدوني چي كار ميكنه

به شوهرم زنگ ميزنه

به پدر شوهرم

بعدم كلي دادو بيداد كه نگران شده بودم

مرنج و مرنجان
به نظرم وسط اثاث كشي و بارداري توقع پاگشايي خيلي نا به جاس

شاید شرایط رو توضیح میدادی اینطوری نمیشد. 

بلاخره ادم داداششو دعوت نکنه کیو دعوت کنه پاگشا. اصلا ب فرض این ک فردای عروسیشون استراحت مطلق شدین و همون فردا اسباب کشی. ی تماس یا زمانی ک میگی زنگ زدهبرا لباس، میگفتی عزیزم شرایط اوکی بشه پاگشا تون میکنم. دلخوری نمیشد اینطوری 

بازم سبک زندگیا متفاوته البته

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
احتمالا اون توقع پاگشا داشته ک زیادم نا ب جا نیس ب هرحال کی نزدیک تر از خواهر واسه دوماد.  تبر ...

خیلی باحالی 

توقع اسی نباید توقع کمک داشته باشه ولی زنداداشش باید توقع پاگشا داشته باشه چون کی نزدیک تر از خواهر

موقع اسباب کشی هم کی نزدیک تر از برادر🤣

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
خیلی باحالی  توقع اسی نباید توقع کمک داشته باشه ولی زنداداشش باید توقع پاگشا داشته باشه چون کی ...

باحالی از شماست ک برداشتت اینه 

من گفتم اسی ب داداشش نگه کمک کنه برا اسباب‌کشی؟ 

خدارشکر ی خواهرشوهر دارم مثل فرشتس توو این چندسال کوچیکترین مشکلی نداریم اما انگار شما منو عروست فرض کردی اینطوری داری خودتو خالی میکنی 😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
شاید شرایط رو توضیح میدادی اینطوری نمیشد.  بلاخره ادم داداششو دعوت نکنه کیو دعوت کنه پاگشا. اص ...

ميدونست باردارم ميدونست اثاث كشي دارم

مبدونست صاحب خونه جوابمون كرده از موعدمون ١ ماه گذشته

من داشتم اثاثارو ميچيدم تو كارتن كاملا تنها

شوهرم دنبال خونه

اين پشت هم زنگ يا پيام

بريم اتليه ببينيم بريم لباس ببينيم ارايشگاه ببينيم

يه بار جواب نداده بودم خودشو دادشم هر كدوم ٥ ٦ بار زنگ زده بودن

بعد بهش توضيح دادم كه اينجوريه

بعد مامان من اومده خونه منو ديده كه اثاثام تو كارتنه ميدونست خونه گيرمون نمياد صاحب خونه هر روز جلو در بود

وسط اون شرايط من چه جوري پاگشا ميكردم؟

مرنج و مرنجان
ميدونست باردارم ميدونست اثاث كشي دارم مبدونست صاحب خونه جوابمون كرده از موعدمون ١ ماه گذشته من داش ...

عزیزم اروم باش

نوشتم توضیح میدادی بهش فقط

اصلا شاید مشکلش پاگشا نیست. من ک توو دلش نیستم

توو این مدل روابط کلی سوءتفاهم ممکنه باشه. 

انشالله ک طوری نیس

2706