2752
2734
عنوان

مامان عروس دوستم

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست

اسی من کسی هستم که کاملا درکت میکنم

مادرم دلش میخواد خودمو فدای برادرامو زناشون کنم

وبی موقع گرفتاری من نه خودش کمکم میاد نه میزاره برادرام بیان میگه اونا گرفتارن اونا رو ول کن

فکرشو بکن من خودم سر زایمان بیمارستان هیچ کس پیشم نبود بدون همراه حتا مادرم خودش یه دقیقه خدا شاهده میومد میرفت 

نمیموند شاید یه کاری کنه برااام

بعد زن داداسم میخواست بزاد بهم میگفت باید همراش بری وظیعه عمس😐

تکنیک من در برابر اینا اینه که فقط میگم باشه بعدم هر چی تماس بگیرن جواب نمیدم

خوبیشون اینه که خودشون میدونن چرا بعدش دیگه ازم نمیپرسن

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
باحالی از شماست ک برداشتت اینه  من گفتم اسی ب داداشش نگه کمک کنه برا اسباب‌کشی؟  خدارشکر ...

اره گفتی دوتا کارگر بگیر ولی آدم برادرشو خواهر داماد دامادو پاگشا باید بکنه 🤣😆

دیگه چه برداشتی میشه کرد🤣

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
اره گفتی دوتا کارگر بگیر ولی آدم برادرشو خواهر داماد دامادو پاگشا باید بکنه 🤣😆 دیگه چه برداشتی می ...

اسی اصلا نوشته بود ک داداشم چرا نیومد کمکم؟!! 

باشه شما درست میگید کاملا. روزتون آرام. 🖐️

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
باحالی از شماست ک برداشتت اینه  من گفتم اسی ب داداشش نگه کمک کنه برا اسباب‌کشی؟  خدارشکر ...

من اصلا توقع كمك يا زنگ نداشتم كلا سرم به كار خودمه از هيچ كس توقع ندارم

فقط توقع درك دارم

هنوز خونم سروسامون نگرفته لوستر نداريم يه سري كابينتا در نداره 

خونه بزرگ تر شده نصفش خاليه

بعدم ديسك كمر دارم دكترم گفته رو مبل نشين بيشتر از ده دقيقه سر پا نباش 

تو اين شرايط كه دارم درد ميكشم از به هم ريختگي خونه كلافم فقط دلم ميخواد كسي ازم توقع بيجا نداشته باشه همين

مرنج و مرنجان
2731
من اصلا توقع كمك يا زنگ نداشتم كلا سرم به كار خودمه از هيچ كس توقع ندارم فقط توقع درك دارم هنوز خو ...

تنها کسی ک داره اذیتت میکنه مادر خودته این جالبه برام. عزیزم ناراحت نباش حل میشه. روزای سخت برای همه هست🌺

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اسی من کسی هستم که کاملا درکت میکنم مادرم دلش میخواد خودمو فدای برادرامو زناشون کنم وبی موقع گرفتا ...

دقيقا منم جواب نميدم

اروم شد باهاش حرف ميزنم

مرنج و مرنجان
اسی اصلا نوشته بود ک داداشم چرا نیومد کمکم؟!!  باشه شما درست میگید کاملا. روزتون آرام. 🖐️

🙄😐😐🤣

چه طور برادری که کمک خواهرش نره باید توقع پاگشا داشته باشه 

معلومه که درست میگم 

من یه عمر با امثال کسایی مثل شما با این طرز فکر بزرگ شدم 

که کارای من به کسی ربط نداره ولی انتظارای دیگران از خودمو باید برآورده کنم

خلاصه کلام میشه آدمای چتر😆

تنها کسی ک داره اذیتت میکنه مادر خودته این جالبه برام. عزیزم ناراحت نباش حل میشه. روزای سخت برای همه ...

اره ايشالله خدا همه رو كمك كنه به همه ارامش بده

مرنج و مرنجان
اره ايشالله خدا همه رو كمك كنه به همه ارامش بده

انشالله گلم. باحرفای کسایی ک چون شرایطشوم طوریه ک توو جنگ و دعوا با عروس و خواهرشوهر هستن ذهنتو بهم نریز و باهاش لج نشو گلی. 

بزار نی نی بیاذ همچی اوکی میشه🌺🌺

دقيقا منم جواب نميدم اروم شد باهاش حرف ميزنم

من اصلا حرفم نمیزنم 

باز خوبه تو حودتو خسته میکنی انرژی میزاری براشون 

من خانوادمو از کوچیکی شناختم پزیاد انرژی نمیزارم سرشون 

تو هم بارداری با این جیزا به خودت استرس نده

من جای تو بودم دو سه تا یه بار جواب میدادم تلفنشونو شاید رعتارشون درست شد