2733
2734
عنوان

امشب باید همه چیو پاک کنم چ حس بدی

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 68 پست
من دلم فقط به وقت هدر رفتم میسوزه اینکه زندگیمو پاش گذاشتم بخاطرش هررررررررر کاری کردم بدترین روزار ...

لاغر شدم بشدت 

کم خونی 

ریزش شدید مو 

ضعف اعصاب 

کم اشتها شدم واین به معدم ضربه زد 

بد اخلاق هم شدم 

من کاملا درکت میکنم. منم گیره یه ادم روانی افتادم اگه طرف تو بیمار جنسی بود. من بیمار روانی بود تعاد ...

ممنونم ازت

کاش خدا ادمایی مثل خودمونو سر راهمون قرار بده نه یه مشت مریض و دیوانه 

من حتی تو فکر انتقام بودم میگفتم برم این پیامای اشغالشو بفرستم به خواهرش ابروش بره که تاوان پس بده

اما همین که به خودم فکر میکنم میبینم بزرگترین تاوان از دست دادن ادمی مثل من بود... چون من واقعا دوسش داشتم هررررررکاری واسش کردم دیگه هیچ دختری مثل من نمیتونه پیدا کنه که اینطوری دوسش داشته باشه و پاش بمونه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاغر شدم بشدت  کم خونی  ریزش شدید مو  ضعف اعصاب  کم اشتها شدم واین به معدم ض ...

منم دقیقا اینطوری میشم

کم اشتها میشم اصلا غذا از گلوم پایین نمیره به حدی که حتی حالت تهوعم میگیرم

و.... خیلی چیزای دیگه

ولی الان دیگه بخاطرش قلبم درد نمیگیره... نمیخوام زندگیمو واسه اون زهر کنم اون دنبال خوشیای خودش و کثافت کاریاشه

من چرا درد بکشم همش

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
نه بخدا خودم برنمیگردم سمتش  چون با چیزایی که دیدم اصلا نمیتونم نمیشه به هیچ عنوان اونم دیگه ...

ببین چقد خدا دوستت داشته که الان دستتو گرفته و از اون رابطه کشیده بیرون! بهش توکل کن و امیدوار باش

بازم کمکت میکنه ... مطمئن باش جایی که اصلا انتظار نداری روشنی رو به روت باز میکنه😊

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2742
اگه اینطور بود چرا قبل اینکه باهم وارد رابطه بشیم نفهمیدم؟ چرا خدا همون موقع نذاشت بفهمم اگه میفهمی ...

این چرا ها رو ما نمیدونیم حتما یه دلیلی داره که ما خبر نداریم و از درک ما خارجه و فقط خدا میدونه

من خودم ۸ سال درگیر یه چیزی بودم که روحمو نابود کرده بود نمیتونم دقیق بگم چی بوده و اصلا دست من نبوده یا اینکه مردی اومد تو زندگیم همه چی تموم ولی در اخر گفت نمیخوام  ازدواج کنم بعد از ۵ سال دوستی !

اوایلش خیلی اذیت شدم والی الان ۳ ماهه میگذره فراموش نکررم ولی زندگیمو بخاطرش خراب نمیکنم

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

هیییممم از اونجایی ک من خیلی احساسیم 

و سنمم کمه رو این بغض کردم..😂💔

هعیییی اوومم خب خیلییی سخته و کسی نمیتونه

بنظرم کمکی کنه میدونی چی میگم مثلا یکی میگ

دگ بهش فک نکن همه چیو پاک کن میگی باشع

یکم میگذرع دوبارع میری تو فکرش... 

میدونی ته قلبت دوسش داشتیو باشیو زنده نگهش داری

ولی چون بعده اون با کسی نبودیو فعلا کسی تو زندگیت نی

میری تو فکره اون ... اگه یکی بیاد کم کم اونو فراموش میکنی همه چیت میشه این یکی و اینم خوب نی واسه چیزی ک تموم شدع خودتو اذیت کنی ارزش نداره ... بیخیال

ممنونم ازت کاش خدا ادمایی مثل خودمونو سر راهمون قرار بده نه یه مشت مریض و دیوانه  من حتی تو ف ...

خواهش میکنم

باورکن خدا قرار میده 

من بعد ۳ سال با همسرم که تقریبا از نظر عقیده خیلی نزدیک همیم آشنا شدم وازدواج کردم 

انشاء الله خدا بزودی زود کسی که مثل خودته رو سر راهت قرار میده

اگه اعتقاد داری نمازهاتو بخون وبعد نماز وشبها قبل خواب با خدا حرف بزن باورکن اروم میشی

این چرا ها رو ما نمیدونیم حتما یه دلیلی داره که ما خبر نداریم و از درک ما خارجه و فقط خدا میدونه من ...

جدی؟؟؟؟

واقعا 5 سال کم چیزی نیس 

من با خودم فک میکنم میگم طرف 9 سال با یکی میمونه اخرش تموم میکنن پس اونا چی بگن؟ من که حالا تایم کوتاه تری بودم باهاش من چرا نتونم 

هر جور شده باید بتونم

2740
این چرا ها رو ما نمیدونیم حتما یه دلیلی داره که ما خبر نداریم و از درک ما خارجه و فقط خدا میدونه من ...

خدا لعنتش کنه 

چطور؟!

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
هیییممم از اونجایی ک من خیلی احساسیم  و سنمم کمه رو این بغض کردم..😂💔 هعیییی اوومم خب خیلییی ...

راستش خودمم همین فکرو میکنم

میگم کاش یکی بیاد تو زندگیم اینطوری کمتر به اون فکر میکنم... اما کسی نبوده که واقعا به دلم بشینه یا حس کنم شرایط خوبی داره و میتونم دوسش داشته باشم...

ببین چقد خدا دوستت داشته که الان دستتو گرفته و از اون رابطه کشیده بیرون! بهش توکل کن و امیدوار باش ...

ممنونم ازت

برام دعا کن

جدی؟؟؟؟ واقعا 5 سال کم چیزی نیس  من با خودم فک میکنم میگم طرف 9 سال با یکی میمونه اخرش تموم م ...

اره بخدا 

اتفاقایی که واسه من افتاده بشینم برات تعریف کنم تعجب میکنی ولی من رو قوی تر کرده گر چه خیلی دلشکسته ام ولی مطمئنم خدا برام معجزه میکنه

شما هم حتما میتونی 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
خواهش میکنم باورکن خدا قرار میده  من بعد ۳ سال با همسرم که تقریبا از نظر عقیده خیلی نزدیک همی ...

ممنونم ازت خداروشکر که خوشبخت شدی

برا منم دعا کن

2706