2410
2553
عنوان

امشب باید همه چیو پاک کنم چ حس بدی

589 بازدید | 68 پست

پارسال دقیقا 98/9/8 بود بعد کلی سختی کسی که دوسش داشتم بهم پیام داد من همون موقع از خوشحالی اسکرین گرفتم تا اون لحظه و اون ساعت برای همیشه یادم بمونه... جز اون یسری عکس دو نفره باهم داشتیم... حتی گاها برام استوری میذاشت تو اینستا من خوشحال میشدم و از خیلیاش اسکرین گرفته بودم که برامون یادگاری بمونه

حتی چتامون یا ویساش که گاها دلم تنگ میشد و گوش میدادم... همه رو باید پاک کنم

با خودم قرار گذاشته بودم که امشب پاک شون کنم. امشب برام خیلی سخته

پارسال کجا بودیم و امسال کجاییم؟ کاش باهاش اون همه خاطره نداشتم... چی فکر میکردمو چیشد... گاها دلم براش تنگ میشه برای محبتاش برای وقتایی که میرفتیم بیرون...

الان که کروناس اما با خودم میگم بعد از این چطوری برم جاهایی که اخرین بارشو با اون رفته بودم؟ چطوری یه سنگ بزرگ بذارم رو دلمو همه چیو فراموش کنم

نگید برگرد یا شاید اون برگرده چون حتی اگه برگرده هم ما نمیتونیم باهم باشیم

ای کاش هر اتفاق دیگه ای میوفتاد جز اینکه بفهمم بیماره جنسیه

باید ازش متنفر باشم الان... ولی چرا نیستم؟ چرا با وجود چیزای بدی که ازش فهمیدم هنوزم دلم تنگ میشه؟ چه روزای سختیه کاش زودتر بگذره و تموم شه

کاش یکی بیاد تو زندگیم که این ادمو کلا فراموش کنم  

حتی میخوام یه عکسی بذارم پروفایلم که فکر کنه من با یکی دیگه تو رابطم و کلا احتمال برگشتن اونم به صفر برسونم...

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چن ماه بگذره عادت میکنی.فراموش نمیکتی ولی عادت میکنی.من‌تجربشو داشتم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

چجور بیماری بود؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2714
چن ماه بگذره عادت میکنی.فراموش نمیکتی ولی عادت میکنی.من‌تجربشو داشتم

5 ماه کات بودیم نشد فراموشش کنم

بعدشم خودش برگشت 

اما الان دیگه فرق میکنه

من چ بخوام چ نخوام مجبورم فراموشش کنم چون این ادم بیماره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

نمیشه درمانش کرد عزیزم؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706