2733
2739
عنوان

امشب باید همه چیو پاک کنم چ حس بدی

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 68 پست
چطور بعد ۵ سال نخواست ازدواج کنه!  پس کلا چرا باهات بود؟

نمیدونم خودمم تعجب میکنم😔 مثلا خیر سرش ایمانش قوی بود و حد و مرز داشت دوستیمون ولی از هر نظر عالی بود دیگه بعید بدونم بهتر از اون وارد زندگیم بشه شاید دیگه هیچوقت ازدواج نکنم

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جریان شما فرق داشته تو میتونی فراموش کنی یا میتونی برگردی یا حداقل یه امیدی داری ولی من وقتی فهمید ...

میفهممت...پس این بیماری درمان نداره؟

یه صلوات برا حضرت عباس هدیه کنید
نمیدونم خودمم تعجب میکنم😔 مثلا خیر سرش ایمانش قوی بود و حد و مرز داشت دوستیمون ولی از هر نظر عالی ب ...

چطو تو ایمانش بهش تفهیم نشده بود دختر مردم سرگرمیش نیست!

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2731
میفهممت...پس این بیماری درمان نداره؟

نمیدونم

میگن درمان میشه اما گاهی درمانش سخته

گاهیم طرف خودش نمیخواد که درمان بشه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
گفتی یکماه بعد از کات کردن فهمیدی  مشکل داره ...پس دلیل کات کردنتون چی بود معلومه مشکلات دیگه ا ...

بله بود

سرم داد کشید سر یه جریان و سوتفاهم

منم گفتم خدافظ... اما خب احتمال اینکه برگردیم  بهم بود 

ولی الان دیگه اصلااااااااا با وجود چیزایی که فهمیدم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
ممنونم ازت کاش خدا ادمایی مثل خودمونو سر راهمون قرار بده نه یه مشت مریض و دیوانه  من حتی تو ف ...

چقد خوبه که اینجوری فکر میکنی. ن بنظرم خوب کاری کردی منصرف شدی. اون خودش همین الانشم داره تاوان میده. انشالله حال دلت خیلی زود خوب بشه

بله بود سرم داد کشید سر یه جریان و سوتفاهم منم گفتم خدافظ... اما خب احتمال اینکه برگردیم  بهم ...

خیلی خدا دوستت داشته که زود فهمیدی فکر کن اگه وارد زندگی شده بودی چقدر سخت میشد....

آرزوی خوشبختی دارم برات

2740
خیلی خدا دوستت داشته که زود فهمیدی فکر کن اگه وارد زندگی شده بودی چقدر سخت میشد.... آرزوی خوشبختی د ...

من نزدیک به 3 سال دوسش دارم

فک میکنی زوده؟ اگه زود بود همون موقع میفهمیدم

حتی اگه یکسال پیشم میفهمیدم بازم میگفتم زوده