2737
2739
عنوان

امشب باید همه چیو پاک کنم چ حس بدی

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 68 پست
واااای بیخیال دختر  عشق کجا بود همش وابستگیه  بهترین کار اینه خططتو خاموش کنی نه بخاطر ا ...

نمیتونم خطمو عوض کنم و اینکه اونم بهم کاری نداره دیگه... ولی شمارمو پاک نکرده هنوز

برگشتن اون برام مهم نیس

فقط میخوام فراموشش کنم همین

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
همون بهتر ک بهم زدی. من بهت قول میدم چن وقت دیگه ولا فراموشش میکنی. میدونم سخته ولی تقریبا غیره ممکن ...

میدونم سخته 

بدتر از همه اینکه من این همه وقت عاشق یه همچین کسی بودم؟؟؟؟

این خیلی برام دردناکه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکیو میشناختم عاشق یکی از استاداش شده بود. دیوونه وار دوستش داشتا... اخرسر فهمید همه محبتی که است ...

ببین کاش بهم خیانت میکرد خب؟

خیانت میکردم بهتر از این بود که بفهمم مازوخیسم داره

اصلا کل تصوراتم خراب شد

خدا نکنه عزیزم  باور کن موقته این حس وحالت من خودم تجربه شو داشتم که میگم  به خودت روحیه ...

همه کارایی که میگیو کردم سعی کردم حالمو خوب کنم

هفته اول که فهمیدم خیلی سخت بود خودمو حبس اتاق کردم روزی فقط یه وعده غذا میخوردم اونم فقط چندتا قاشق به زور که حالم بد نشه...

همش کارم شده بود گریه و تپش قلب و...

من اشکامو ریختم عذابامو کشیدم... الانم اگه گریه میکنم بخاطر همون روزای گذشتس 

من چجوری فراموش کنم اخه  پارسال همین موقع بهترین روزای زندگیم بود کنار اون

2728
نمیشه درمان کرد؟ یا از مشاور کمک گرفت؟!

نمیدونم فک نکنم

مازوخیسم مگه درمان داره؟ درمانم داشته باشه اینطور ادما معمولا قبول نمیکنن که بیمارن ازین تمایلشون لذت میبرن حتی

نمیتونم خطمو عوض کنم و اینکه اونم بهم کاری نداره دیگه... ولی شمارمو پاک نکرده هنوز برگشتن اون برام ...

اخه من تجربشو دارم میدونم احتمال داره برگردی اگه اون خطتت روشن باشه و اون هم شمارتو پاک نکرده به این دلیل که میخواد دوباره بهت پیام بده!!

در ضمن دوست من اون چه برتری ای داشته که میگی بهتر از اون پیدا میکنم ایا یا فراموشش میکنم؟

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
ببین کاش بهم خیانت میکرد خب؟ خیانت میکردم بهتر از این بود که بفهمم مازوخیسم داره اصلا کل تصوراتم خ ...

هرکی توی هر موقعیت سختی هس، فکر می‌کنه توی سخت ترین شرایط قرار گرفته

حالا غصه نخور. زمان میبره تا درست بشه.

اون بنده خدایی که میگم... دورادور میشناختمش. هنوز تمام آسیبهایی که دیده رفع نشده اما به زندگی عادی برگشته

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
میدونم سخته  بدتر از همه اینکه من این همه وقت عاشق یه همچین کسی بودم؟؟؟؟ این خیلی برام دردناک ...

تو ک گناهی نداشتی گلی. عاشق شدن جرم نیس. علم غیب نداشتی ک طرف بیماره. نگران هیچی نباش فقط تا جایی ک میتونی بهش فک نکن

2738
اخه من تجربشو دارم میدونم احتمال داره برگردی اگه اون خطتت روشن باشه و اون هم شمارتو پاک نکرده به این ...

نه بخدا خودم برنمیگردم سمتش 

چون با چیزایی که دیدم اصلا نمیتونم نمیشه به هیچ عنوان

اونم دیگه برنمیگرده احتمالا شمارمم همینطوری نگه داشته و یادش رفته پاک کنه... بدرک مهم نیست

همه کارایی که میگیو کردم سعی کردم حالمو خوب کنم هفته اول که فهمیدم خیلی سخت بود خودمو حبس اتاق کردم ...

به پارسال اصلا فکر نکن به فردا وامروزت فکر کن 

میگم شادی کن تو میگی خودم تو اتاق حبس کردم 😐

از بیرون غذاهایی که دلت میخواد سفارش بده خوراکی هایی که دوست داری بخر 

کلا له خودت اهمیت بده ارزش بده 

به والله هیچ پسری ارزش این همه ناراحتی نداره

من خودم میگفتم که اون بهترین ادم روی زمین ولی اثلا اینجور نبود اتفاقا خیلی هم نقص داشت من نمیدیدم الان اونقدر خداروشکر میکنم که باهاش تموم کردم درحالی که کل زندگی مو باختم بهش باعث شد تو کنکور شکست بخورم و ضهف جسمانی پیدا کنم که هنوز که هنوز برطرف نشده 

تو ک گناهی نداشتی گلی. عاشق شدن جرم نیس. علم غیب نداشتی ک طرف بیماره. نگران هیچی نباش فقط تا جایی ک ...

اتفاقا همه درد منم همینه

گناه من چی بود

تو که میدونی چه ادم مریض و اشغالی هستی چرا میای سراغ دختر مردم با احساساتش بازی میکنی

خب بره یه روانی لنگه خودشو پیدا کنه  

نه بخدا خودم برنمیگردم سمتش  چون با چیزایی که دیدم اصلا نمیتونم نمیشه به هیچ عنوان اونم دیگه ...

خوبه  ارزو میکنم یه ادم درست و خوب سر راهت قرار بگیره و من خیلی از این بیماری اطلاع ندارم ولی خدا خیلی دوستت داشته که متوجش شدی از خدا ممنون باش و شکر کن و ناراحتیت بی معنیه 

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
اتفاقا همه درد منم همینه گناه من چی بود تو که میدونی چه ادم مریض و اشغالی هستی چرا میای سراغ دختر ...

من کاملا درکت میکنم. منم گیره یه ادم روانی افتادم اگه طرف تو بیمار جنسی بود. من بیمار روانی بود تعادل روحی نداشت. الانم دارم جدا میشم. به درک هیچ مردی ارزش ناراحتی نداره. از ته دلم دعا میکنم کسی بیاد تو زندگیت ک کنارش احساس خوشبختی کنی

به پارسال اصلا فکر نکن به فردا وامروزت فکر کن  میگم شادی کن تو میگی خودم تو اتاق حبس کردم 😐 ...

من دلم فقط به وقت هدر رفتم میسوزه

اینکه زندگیمو پاش گذاشتم بخاطرش هررررررررر کاری کردم بدترین روزارو دیدم

پاییز و زمستون منو یاد اون میندازه  ولی دیگه تموم شد باید تمومش کنم فکرشو از سرم بیرون کنم

ضعف جسمانی که گرفتی چی بود؟

خوبه  ارزو میکنم یه ادم درست و خوب سر راهت قرار بگیره و من خیلی از این بیماری اطلاع ندارم ولی خ ...

اگه اینطور بود چرا قبل اینکه باهم وارد رابطه بشیم نفهمیدم؟

چرا خدا همون موقع نذاشت بفهمم اگه میفهمیدم دورشو تا الان خط کشیده بودم بخاطرشم اون همه عذاب نمیکشیدم

چون با کلی سختی رسیدیم بهم

2706